☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev
1
95
96
97
98
99
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25686
Replies: 1191
Track Topic
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#961
Mar 25 2015 10:51am
sylvanas czy zagara daje większy fun?
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#962
Mar 25 2015 11:34am
Quote (Bozia @ Mar 25 2015 05:51pm)
sylvanas czy zagara daje większy fun? :(
postac z blinkami stealthem aoe polgodzinnym silencem burstem wylaczaniem turretow/fortow/keepow slowami i ogolnie wszystkim poza stunem
czy zerg
This post was edited by WickedBlossom on Mar 25 2015 11:35am
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#963
Mar 25 2015 11:42am
Quote (WickedBlossom @ 25 Mar 2015 18:34)
postac z blinkami stealthem aoe polgodzinnym silencem burstem wylaczaniem turretow/fortow/keepow slowami i ogolnie wszystkim poza stunem
czy zerg
http://gifsec.com/wp-content/uploads/GIF/2014/03/Hmmm-GIF.gif
czy postac z mozliwoscia outrangowania turretow gazlowa, ktorym nikt nie gra *****
/e; a tak srsly to jedynie wybierasz pomiedzy mobilnoscia, silencem i burstem, a chaosem w teamfightach i wylaczeniem 1-3typow w zaleznosci jak siadzie ulti
This post was edited by Xploosiv on Mar 25 2015 11:47am
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#964
Mar 25 2015 11:56am
kk ty xd
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#965
Mar 25 2015 12:29pm
gram sobie tychusem, Odyn jest tak dojebany ze to kosmos jakis
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#966
Mar 25 2015 02:21pm
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#967
Mar 25 2015 02:23pm
Quote (dawid9400 @ Mar 25 2015 09:21pm)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?
coz ta gre mozna smialo do lola prowonywac, Dota to inna liga.
Hots ma fajniejszy system kupowania bohaterow imo.
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#968
Mar 25 2015 02:26pm
Quote (dawid9400 @ 25 Mar 2015 21:21)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?
zeby oddzielic toksyczne gowno od normalnych ludzi
pozatym co to znaczy 'podroba lola'? bez w3 nie byloby i lola
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#969
Mar 25 2015 02:31pm
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne
Monlightek
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold
:
300.55
#970
Mar 25 2015 02:33pm
Quote (dawid9400 @ 25 Mar 2015 21:21)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?
wypierdalaj smieciu
Quote (Lander @ 25 Mar 2015 21:31)
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne
ale nie szkaluj pls :/
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
95
96
97
98
99
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact