d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev19596979899120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 10:51am
sylvanas czy zagara daje większy fun? :(
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 25 2015 11:34am
Quote (Bozia @ Mar 25 2015 05:51pm)
sylvanas czy zagara daje większy fun? :(


postac z blinkami stealthem aoe polgodzinnym silencem burstem wylaczaniem turretow/fortow/keepow slowami i ogolnie wszystkim poza stunem

czy zerg


This post was edited by WickedBlossom on Mar 25 2015 11:35am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 11:42am
Quote (WickedBlossom @ 25 Mar 2015 18:34)
postac z blinkami stealthem aoe polgodzinnym silencem burstem wylaczaniem turretow/fortow/keepow slowami i ogolnie wszystkim poza stunem

czy zerg
http://gifsec.com/wp-content/uploads/GIF/2014/03/Hmmm-GIF.gif


czy postac z mozliwoscia outrangowania turretow gazlowa, ktorym nikt nie gra *****

/e; a tak srsly to jedynie wybierasz pomiedzy mobilnoscia, silencem i burstem, a chaosem w teamfightach i wylaczeniem 1-3typow w zaleznosci jak siadzie ulti

This post was edited by Xploosiv on Mar 25 2015 11:47am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 11:56am
kk ty xd
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 25 2015 12:29pm
gram sobie tychusem, Odyn jest tak dojebany ze to kosmos jakis
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 25 2015 02:21pm
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 25 2015 02:23pm
Quote (dawid9400 @ Mar 25 2015 09:21pm)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?


coz ta gre mozna smialo do lola prowonywac, Dota to inna liga.


Hots ma fajniejszy system kupowania bohaterow imo.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 02:26pm
Quote (dawid9400 @ 25 Mar 2015 21:21)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?


zeby oddzielic toksyczne gowno od normalnych ludzi
pozatym co to znaczy 'podroba lola'? bez w3 nie byloby i lola
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 25 2015 02:31pm
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold: 300.55
Mar 25 2015 02:33pm
Quote (dawid9400 @ 25 Mar 2015 21:21)
Ale ta gra to gówno ;DDD
wszyscy chcą robić podróby lola, dlaczegóż?


wypierdalaj smieciu

Quote (Lander @ 25 Mar 2015 21:31)
przypominam ze najwieksza zaraza w tej grze poza ruskimi to lolowcy dla ktorych robienie celow mapy jest za trudne


ale nie szkaluj pls :/
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899120Next
Add Reply New Topic New Poll