d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev19596979899469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 13 2013 02:00pm
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 21:57)
Rzeczywiście - dopiero doczytałem. A to Lidl poskąpił :)


nie mozna miec wszystkiego za 39 zl :) ale to i tak jest niezle w porownaniu z run warsaw gdzie dostaje sie mniej (bez czapki i worka) a kosztuje 75zl
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Apr 13 2013 05:32pm
Czy takie butki sie nadaja? Supinacja, bieganie po asfalcie :P

sklepbiegacza.pl/ produkt/asics_gel-hyper33
Member
Posts: 486
Joined: Jun 4 2005
Gold: 0.00
Apr 14 2013 02:43am
Quote (arachno_m @ Apr 13 2013 07:00pm)
ktoś biegnie orlen marathon lub 10k ? albo 3300 dzień wcześniej?


b0b3k biegnie 3,3 :p
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 14 2013 03:28am
Jakies plany na dzisiaj panowie? Z mojego biegania nici, rzeczy u ojca zostawilem, a ten wyjechal do wawy ;<
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2013 03:38am
Quote (anywayACID @ 14 Apr 2013 10:28)
Jakies plany na dzisiaj panowie? Z mojego biegania nici, rzeczy u ojca zostawilem, a ten wyjechal do wawy ;<


Zaraz ide :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2013 04:11am
Wczoraj miałem biegać, ale późno wróciłem do domu i miałem jeszcze coś do zrobienia, dziś kara :P i zamierzam troszkę wyciągnąć trasę, może nie wyzionę ducha ^_^
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2013 05:53am
Jezu... myślałem, że zdechnę :D Jak tak człowiek biegnie resztkami sił i organizm krzyczy STOP to strasznie żałuje tych wszystkich zjedzonych rzeczy ^_^
Muszę trochę zrzucić, bo to co spalę biegając wraca do mnie w postaci podjadania, jakiś słodyczy... Dzisiaj zjadam ostatni raz chipsy, koniec z tym, koniec z kebabami po zajęciach :P
Chyba tutaj jest pies pogrzebany, bo przebiegłem tę swoją trasę już x razy i ciągle pod koniec jest hardcore. Normalnie powinienem dać radę oddychać ciągle przez nos, ale pod koniec muszę już oddychać ustami, bo przez nos jakoś nie wyrabiam już potem. Dzisiaj trochę więcej zrobiłem i pod koniec to już była masakra, nawet nie dałem rady tego lekkiego sprintu zrobić, jak to zawsze finiszowałem... spróbuję wywalić chipsy, słodycze, kebaby z jadłospisu i biegać trybem 1 dzień biegu 1 przerwy i tak w kółko, chciałbym w końcu zacząć robić postępy ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 14 2013 06:09am
Dasz rade, chipsow, batonikow, nie odmawiaj to jest akurat w tym piekne, ze jak zrobisz dobry trening masz prawo dostac za niego nagrode ;P
Gdzie screenik z endomondo ?:)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2013 06:15am
Quote (anywayACID @ 14 Apr 2013 13:09)
Dasz rade, chipsow, batonikow, nie odmawiaj to jest akurat w tym piekne, ze jak zrobisz dobry trening masz prawo dostac za niego nagrode ;P
Gdzie screenik z endomondo ?:)


Nagroda nagrodą, ale muszę spalić trochę sadełka ^_^
Screenik, nei wierzysz mi, że biegałem? :P
Tylko proszę bez śmiechu, dla mnie to dobry dystans póki co, nie porównuję się do nikogo, celuję tylko żeby pokonywać własne słabości i rekordy :angry:

Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Apr 14 2013 06:50am
Quote (Grigo @ 14 Apr 2013 14:15)
Nagroda nagrodą, ale muszę spalić trochę sadełka ^_^
Screenik, nei wierzysz mi, że biegałem? :P
Tylko proszę bez śmiechu, dla mnie to dobry dystans póki co, nie porównuję się do nikogo, celuję tylko żeby pokonywać własne słabości i rekordy  :angry:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/eg/ov/cb/lohfdw.jpg


luuz ja mam podobne czasy i nie ciskam sie ze wolno czy szybko, ile moge tyle z siebie daje :P
Avg. Speed 6:20 min/km
Max. Speed 4:11 min/km
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899469Next
Add Reply New Topic New Poll