Quote (vipszczur @ Nov 22 2012 02:41pm)
moglbym mp6 chyba, mam jedna machine
kk, w taki razie mamy jeszcze 2 wolne sloty.
anyone?
Quote (vipszczur @ Nov 22 2012 03:11pm)
zrobilem druga maszynke w miedzyczasie, tylko ostrzegam moj barb nie jest jakims uber koksem wiec przydalby sie ktos konkretny
Quote (szefunio @ Nov 22 2012 03:16pm)
na mp6 damy rade;]
Owszem, 1 slot wolny.
This post was edited by 2007 on Nov 22 2012 07:18am