d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev195969798991715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 22 2012 06:41am
Quote (2007 @ 22 Nov 2012 13:32)
Jest ktoś chętny na uberki? mp6/7..


moglbym mp6 chyba, mam jedna machine
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 22 2012 06:42am
Quote (DrCox @ Nov 22 2012 12:25pm)
mp nie ma wplywu na drop legendarnych


nie ma wpływu na mf , ale jest zwiekszona szansa na dropniecie dodatkowego itemu , co potencjalnie może być legendarem ;]
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 22 2012 06:54am
Quote (vipszczur @ Nov 22 2012 02:41pm)
moglbym mp6 chyba, mam jedna machine


kk, w taki razie mamy jeszcze 2 wolne sloty.
anyone?

Quote (vipszczur @ Nov 22 2012 03:11pm)
zrobilem druga maszynke w miedzyczasie, tylko ostrzegam moj barb nie jest jakims uber koksem wiec przydalby sie ktos konkretny


Quote (szefunio @ Nov 22 2012 03:16pm)
na mp6 damy rade;]


Owszem, 1 slot wolny. :)

This post was edited by 2007 on Nov 22 2012 07:18am
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 22 2012 07:11am
Quote (2007 @ 22 Nov 2012 13:54)
kk, w taki razie mamy jeszcze 2 wolne sloty.
anyone?


zrobilem druga maszynke w miedzyczasie, tylko ostrzegam moj barb nie jest jakims uber koksem wiec przydalby sie ktos konkretny
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 22 2012 07:16am
Quote (vipszczur @ Nov 22 2012 03:11pm)
zrobilem druga maszynke w miedzyczasie, tylko ostrzegam moj barb nie jest jakims uber koksem wiec przydalby sie ktos konkretny


na mp6 damy rade;]
Member
Posts: 5,302
Joined: Jul 19 2009
Gold: 8,496.00
Nov 22 2012 07:20am
Quote (DrCox @ Nov 22 2012 11:25am)
mp nie ma wplywu na drop legendarnych


dokładnie ostatnio padło mi średnie mempo i zajebista andarielka na mp 0 ^^
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 22 2012 07:22am
Myr i Unstop czy jakos tak (xd) - tez wam wywala diablo w nocy? (if you know what i mean)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 22 2012 07:22am
Quote (kaaba @ 22 Nov 2012 14:22)
Myr i Unstop czy jakos tak (xd) - tez wam wywala diablo w nocy? (if you know what i mean)


W nocy to sie spi, a nie gra w diablo :ph34r:
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 22 2012 07:23am
Quote (zYwi3c @ 22 Nov 2012 13:22)
W nocy to sie spi, a nie gra w diablo  :ph34r:
Najleprza pora na farmienie. :ph34r:

Quote (Cannabisek @ 22 Nov 2012 13:24)
neostrade masz pewnie
a no mam xd

This post was edited by kaaba on Nov 22 2012 07:24am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2012 07:24am
Quote (kaaba @ 22 Nov 2012 14:22)
Myr i Unstop czy jakos tak (xd) - tez wam wywala diablo w nocy? (if you know what i mean)


neostrade masz pewnie

e;
no to wywala ci dlatego ze neostrada co 24h zawsze sie rozlacza taki peszek masz ze u ciebie to wypada w nocy wiec zmien to i ja teraz rozlacz i polacz elo

This post was edited by Cannabisek on Nov 22 2012 07:26am
Go Back To Polska Topic List
Prev195969798991715Next
Add Reply New Topic New Poll