d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev19596979899206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:28pm
Podbijam tematy o honie gdziekolwiek jestem.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:32pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Jun 2011 22:28)
Podbijam tematy o honie gdziekolwiek jestem.


Dobrze robisz.

Quote (1970 @ 23 Jun 2011 22:26)
Jaki build na Teemo ?
Runy i matserki tez dajcie.
E : Na mundo tez bo mi go nerfa ostatnio.


Wykrywam rzeczke lez.

This post was edited by Saygon on Jun 23 2011 02:32pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jun 23 2011 02:33pm
2k srebrnych monet i darmowe wszystko do 29.06 to dobra rekompensata.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 23 2011 02:34pm
Quote (Peu @ 23 Jun 2011 22:33)
2k srebrnych monet i darmowe wszystko do 29.06 to dobra rekompensata.


JA TAM WOLE 350RP

/e I DALEJ ZJEBANE SERWERY NOM

This post was edited by lszcz on Jun 23 2011 02:34pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 23 2011 02:34pm
Quote (Saygon @ 23 Jun 2011 21:32)
Dobrze robisz.



Wykrywam rzeczke lez.


Nie, pytam sie tu bo w tamtym temacie za duzy spam a i tak gracie w to i to.,
To jaki build na mojego znerfionego mundo ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:39pm
Quote (lszcz @ 23 Jun 2011 22:34)
JA TAM WOLE 350RP

/e I DALEJ ZJEBANE SERWERY NOM


Nikt nie gwarantuje, ze hon ebdzie dzialal bez problemow.

Quote (1970 @ 23 Jun 2011 22:34)
Nie, pytam sie tu bo w tamtym temacie za duzy spam a i tak gracie w to i to.,
To jaki build na mojego znerfionego mundo ?


To ci nie pomoge bo Peu gral wiecej mundem. A co mu znerfili? Z tego co pamietam to budowalo sie na nim merce, sunfire i 4x warmog/3x warmog i impaler i byl nie do zajebania, a sam nakurwial strasznie bolesnie.
Aha ten armor od zwiekszonego heala sie bralo zamiast jednego warmoga.

This post was edited by Saygon on Jun 23 2011 02:39pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 23 2011 02:43pm
Quote (Saygon @ 23 Jun 2011 21:39)
Nikt nie gwarantuje, ze hon ebdzie dzialal bez problemow.



To ci nie pomoge bo Peu gral wiecej mundem. A co mu znerfili? Z tego co pamietam to budowalo sie na nim merce, sunfire i 4x warmog/3x warmog i impaler i byl nie do zajebania, a sam nakurwial strasznie bolesnie.
Aha ten armor od zwiekszonego heala sie bralo zamiast jednego warmoga.


DZIEKUJE JUZ WIEM JAK GRAC MOIM ZNERFIONYM MUNDO
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:44pm
Quote (1970 @ 23 Jun 2011 22:43)
DZIEKUJE JUZ WIEM JAK GRAC MOIM ZNERFIONYM MUNDO


Czemu wyczuwam ironie :o
Ostatni raz mundem gralem w styczniu.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 24 2011 12:04pm


Ladna akcja.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 24 2011 01:41pm
szranken hed kontra na magmusa widze
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899206Next
Add Reply New Topic New Poll