Quote (lszcz @ 23 Jun 2011 22:34)
JA TAM WOLE 350RP
/e I DALEJ ZJEBANE SERWERY NOM
Nikt nie gwarantuje, ze hon ebdzie dzialal bez problemow.
Quote (1970 @ 23 Jun 2011 22:34)
Nie, pytam sie tu bo w tamtym temacie za duzy spam a i tak gracie w to i to.,
To jaki build na mojego znerfionego mundo ?
To ci nie pomoge bo Peu gral wiecej mundem. A co mu znerfili? Z tego co pamietam to budowalo sie na nim merce, sunfire i 4x warmog/3x warmog i impaler i byl nie do zajebania, a sam nakurwial strasznie bolesnie.
Aha ten armor od zwiekszonego heala sie bralo zamiast jednego warmoga.
This post was edited by Saygon on Jun 23 2011 02:39pm