d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19596979899125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,215
Joined: Nov 24 2007
Gold: 2,140.00
Dec 15 2010 06:31am
Quote (l1pa @ Dec 15 2010 12:29pm)
4 egzaminy już były teraz musze godziny wykupić i testy też zdać :DD
tak kuhwa 1 egzamin ojebałem na testach ^^


zdarza sie najlepszym mój kumpel podchodził 13 razy aż wkońcu zdał i całkiem dobrze sobie radzi :D

ile teraz test kosztuje ze 115 zl praktyka i ze 30 zl teoria ? bez kitu chujowo z gotówką :P

Quote (l1pa @ Dec 15 2010 12:31pm)
no co ty :ph34r:
jak kupiłem autko to od tamtego czasu 2 egzaminy ojebałem :/ wkurwiłem sie i teraz brak kasy


to na bogato :lol:

This post was edited by Leonidas_Spartan on Dec 15 2010 06:32am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 15 2010 06:31am
Quote (kostuch102 @ Dec 15 2010 01:30pm)
scirocco już dawno kupiłeś ^^ myślałem cały czas że już śmigasz na legalu ;D


no co ty :ph34r:
jak kupiłem autko to od tamtego czasu 2 egzaminy ojebałem :/ wkurwiłem sie i teraz brak kasy


Quote (Leonidas_Spartan @ Dec 15 2010 01:31pm)
zdarza sie najlepszym mój kumpel podchodził 13 razy aż wkońcu zdał i całkiem dobrze sobie radzi :D

ile teraz test kosztuje ze 115 zl praktyka i ze 30 zl teoria ? bez kitu chujowo z gotówką :P

134 jakos chyba
+ 5godzin = 350 jak nic :/



Quote (VolveR @ Dec 15 2010 01:32pm)
Przynajmniej masz auto ^_^
No to pojutrze pewnie podskoczę do wydziału komunikacji z odpowiednią kwotą. Ile mniej/więcej czeka się na wydanie prawa jazdy? 2 tygodnie?

http://img545.imageshack.us/img545/7711/dsc1793tonemapped.jpg

This post was edited by l1pa on Dec 15 2010 06:32am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Dec 15 2010 06:32am
Quote (l1pa @ 15 Dec 2010 13:29)
4 egzaminy już były teraz musze godziny wykupić i testy też zdać :DD
tak kuhwa 1 egzamin ojebałem na testach ^^


Przynajmniej masz auto ^_^
No to pojutrze pewnie podskoczę do wydziału komunikacji z odpowiednią kwotą. Ile mniej/więcej czeka się na wydanie prawa jazdy? 2 tygodnie?
Member
Posts: 15,215
Joined: Nov 24 2007
Gold: 2,140.00
Dec 15 2010 06:33am
Quote (VolveR @ Dec 15 2010 12:32pm)
Przynajmniej masz auto ^_^
No to pojutrze pewnie podskoczę do wydziału komunikacji z odpowiednią kwotą. Ile mniej/więcej czeka się na wydanie prawa jazdy? 2 tygodnie?


ja czekałem chyba ze 12 dni myśle ze prędzej niż 1.5 tygodnia nie dostaniesz chociaż jest zima i kto wie :)

http://img545.imageshack.us/img545/7711/dsc1793tonemapped.jpg

trochę Ci zapadało cacko :)

This post was edited by Leonidas_Spartan on Dec 15 2010 06:35am
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 17 2010 08:17am
Praktyczny zdany za pierwszym razem :D
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Dec 27 2010 04:30am
(12/21/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(12/27/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

:)
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 27 2010 07:31am
Zaraz mam jazdy, nie jedzilem jeszcze w zimie, mialem miesieczna przerwe i troche sie boje ;DD 8 godzin do konca, dzisiaj poleca 2.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Dec 27 2010 07:34am
Quote (diz4ster @ 27 Dec 2010 15:31)
Zaraz mam jazdy, nie jedzilem jeszcze w zimie, mialem miesieczna przerwe i troche sie boje ;DD 8 godzin do konca, dzisiaj poleca 2.


Jeździ się normalnie. Z tą różnicą, że czasami można się pobawić na drodze jak jest pusto i nieodśnieżone trochę :D
Do tego fajnie się jeździ po parkingach w zimie o ile ich nie odśnieżają.

This post was edited by Phrarr on Dec 27 2010 07:34am
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 27 2010 07:35am
Quote (Phrarr @ 27 Dec 2010 14:34)
Jeździ się normalnie. Z tą różnicą, że czasami można się pobawić na drodze jak jest pusto i nieodśnieżone trochę :D
Do tego fajnie się jeździ po parkingach w zimie o ile ich nie odśnieżają.


Heh no to sie zaraz przekonam ;) Mam nadzieje, ze w Bytomiu drogi sa ladnie odsniezone ;D
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Dec 27 2010 07:37am
Quote (diz4ster @ Dec 27 2010 03:31pm)
Zaraz mam jazdy, nie jedzilem jeszcze w zimie, mialem miesieczna przerwe i troche sie boje ;DD 8 godzin do konca, dzisiaj poleca 2.


Ja wyrabiam kurs od ponad pół roku, bo nie mam czasu ;ddd.
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899125Next
Add Reply New Topic New Poll