Quote (Kubus @ Dec 31 2010 01:25am)
Monstera trudno opisać, żeby nie zaspoilerować w jakiś sposób. Ogólnie rzecz biorąc, Monster zajmuje się genezą zła, tytułowy "potwór" to pewien człowiek, nie jakaś kreatura czy maszyna. Przez większość czasu główny bohater (lekarz) ściga potwora, jednocześnie uciekając przed policją (miejsce akcji -NRD,Niemcy, Czechy). Kilka pierwszych odcinków powinno dać Ci odpowiedź, o czym mniej więcej to jest.
Nie określiłbym go jednak jako anime typowo psychologiczne - raczej jest to thriller psychologiczny.
hmmm nrd nienawidze tych czasow ; d
Quote (RebeL_ClaN @ Dec 31 2010 01:32am)
mnie ostro wciągnął bleach, przez 2miechy obejrzalem 300odcinkow XD
bleach... skonczylem ogladac na ostatnim fillerze, nawet nie wiem kiedy sie skonczyl
pierdolone gowno+ jebany tasiemiec = bleach/naruto i inne, tylko czemu takie obyczaje pokroju m jak milosc az tak wciagaja ?