d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev19596979899717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 06:45pm
Quote (Kubus @ Dec 31 2010 01:25am)
Monstera trudno opisać, żeby nie zaspoilerować w jakiś sposób. Ogólnie rzecz biorąc, Monster zajmuje się genezą zła, tytułowy "potwór" to pewien człowiek, nie jakaś kreatura czy maszyna. Przez większość czasu główny bohater (lekarz) ściga potwora, jednocześnie uciekając przed policją (miejsce akcji -NRD,Niemcy, Czechy). Kilka pierwszych odcinków powinno dać Ci odpowiedź, o czym mniej więcej to jest.
Nie określiłbym go jednak jako anime typowo psychologiczne - raczej jest to thriller psychologiczny.


hmmm nrd nienawidze tych czasow ; d
Quote (RebeL_ClaN @ Dec 31 2010 01:32am)
mnie ostro wciągnął bleach, przez 2miechy obejrzalem 300odcinkow XD


bleach... skonczylem ogladac na ostatnim fillerze, nawet nie wiem kiedy sie skonczyl
pierdolone gowno+ jebany tasiemiec = bleach/naruto i inne, tylko czemu takie obyczaje pokroju m jak milosc az tak wciagaja ?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 30 2010 06:46pm
Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 02:45am)
hmmm nrd nienawidze tych czasow ; d



NRD to tylko kilka pierwszych odcinków, później są lata 90. ;)
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 06:47pm
Quote (Kubus @ Dec 31 2010 01:46am)
NRD to tylko kilka pierwszych odcinków, później są lata 90.  ;)


tez nie lubie, wole jak czas akcji nie jest dokladnie okreslony, albo jest to wspolczesnosc tj przewaga romansow etc
albo fantasy, czyli w sumie chuj wie ale raczej sredniowiecze walki na miecze


e;
kurwa, pierdole glupoty cos tak czuje, ide spac
dzieki za dyskusje, skonczymy jak sie wyspie

gn8!

This post was edited by JarooJas on Dec 30 2010 06:49pm
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 30 2010 06:56pm
Quote (RebeL_ClaN @ 31 Dec 2010 01:32)
mnie ostro wciągnął bleach, przez 2miechy obejrzalem 300odcinkow XD


no to slabo cie wciagnal,bo jak pisalem ja w niecale 2 tyg obejrzalem 265 odcinkow + wszystkie ova i movie,a 35 odcinkow to dla mnie dzien ^
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 30 2010 07:55pm
nie lubie anime.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 30 2010 08:15pm
Clannad, kanon 2006, 5 centimeters per second, toradora to podstawy szeroko pojetych dramatow.
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Jan 1 2011 10:43am
poleccie jakis pelny metraż
jakas dobra akcja/horror albo baśń :)
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 1 2011 10:54am
Quote (sify11 @ Jan 1 2011 06:43pm)
poleccie jakis pelny metraż
jakas dobra akcja/horror albo baśń :)


Jeśli wystarczy Ci sama akcja ( bez horroru) to poleciłbym Ghost in the Shell, Ninja Scroll i film kinowy Cowboy Bebop. Z drugiej kategorii to przede wszystkim Spirited Away, chociaż niemal wszystkie filmy Hayao Miyazakiego to godne polecenia baśnie.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 1 2011 10:59am
Quote (Kubus @ Jan 1 2011 05:54pm)
Jeśli wystarczy Ci sama akcja ( bez horroru) to poleciłbym Ghost in the Shell, Ninja Scroll i film kinowy Cowboy Bebop. Z drugiej kategorii to przede wszystkim Spirited Away, chociaż niemal wszystkie filmy Hayao Miyazakiego to godne polecenia baśnie.


rowniez polecam, piekny film
jeszcze obowiazkowo ksiezniczka mononoke

no tak, w sumie ten sam rezyser ; d

This post was edited by JarooJas on Jan 1 2011 11:00am
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Jan 1 2011 11:56am
Quote (JarooJas @ Dec 30 2010 11:34pm)
romanse... poogladalem wszystkie chyba mozliwe -.-
zaskocz mnie a bede wdzieczny

albo jakis dobry dramacik/okruchy zycia


Może Bakuman? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899717Next
Add Reply New Topic New Poll