d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev19596979899146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 29 2014 11:10am

:)
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 29 2014 11:20am
apropenzi mortema



/e up kosior :D

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 29 2014 11:20am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 29 2014 11:26am
btw ogarnijcie mego kuma. tez kiedys na forumie siedzial, ale to dawno temu bylo :)



glebsze brzmienia, pare numerow doczekalo sie oficjalnych rilisow. technicznie i czysto, ja sie jaram
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 29 2014 11:49am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 29 May 2014 18:26)
btw ogarnijcie mego kuma. tez kiedys na forumie siedzial, ale to dawno temu bylo :)

http://www.youtube.com/watch?v=4sYSBjzgMyA

glebsze brzmienia, pare numerow doczekalo sie oficjalnych rilisow. technicznie i czysto, ja sie jaram


hm? ktoz to taki? :D
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 29 2014 07:14pm
Quote (Janusz_Tracz @ May 29 2014 06:49pm)
hm? ktoz to taki? :D


crac_k taki to byl ziom. kiedys zamet sialismy w tematach o fotoszopach. piekne czasy :D

/e sialismy, sielismy- poprawcie mnie :D

a numer siada czy niebardzo? ode mnie duze propsy dla goscia, robi dobro robote, a numer ktory wrzucilem ma swe lata juz.

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 29 2014 07:17pm
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 30 2014 08:03am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ May 30 2014 01:14am)
crac_k taki to byl ziom. kiedys zamet sialismy w tematach o fotoszopach. piekne czasy :D

/e sialismy, sielismy- poprawcie mnie :D

a numer siada czy niebardzo? ode mnie duze propsy dla goscia, robi dobro robote, a numer ktory wrzucilem ma swe lata juz.


co za baran ;DDDDD

Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 30 2014 09:21am
Quote (dawid9400 @ May 30 2014 03:03pm)
co za baran ;DDDDD


let the witchhunt beginnn'
jak matura z polskiego poszla?
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
May 31 2014 04:11pm
Quote (BUZZ_ASTRAL @ May 29 2014 05:26pm)
btw ogarnijcie mego kuma. tez kiedys na forumie siedzial, ale to dawno temu bylo :)

http://www.youtube.com/watch?v=4sYSBjzgMyA

glebsze brzmienia, pare numerow doczekalo sie oficjalnych rilisow. technicznie i czysto, ja sie jaram



no musze przyznac ze dobre gowno :) deeeeep

e: sluchacie czasami bassdrive? ja od kilku lat slucham tego radia i czasami na dobre sety mozna tam trafic.

This post was edited by DnBBoY on May 31 2014 04:12pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jun 9 2014 05:10pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jun 12 2014 05:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev19596979899146Next
Add Reply New Topic New Poll