Quote (Janusz_Tracz @ May 29 2014 06:49pm)
hm? ktoz to taki?

crac_k taki to byl ziom. kiedys zamet sialismy w tematach o fotoszopach. piekne czasy

/e sialismy, sielismy- poprawcie mnie

a numer siada czy niebardzo? ode mnie duze propsy dla goscia, robi dobro robote, a numer ktory wrzucilem ma swe lata juz.
This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 29 2014 07:17pm