Quote (Rafalek @ 16 Aug 2010 21:10)
Miłego oglądania.
A ja mam na dysku Law Abiding Citizen aka Prawo zemsty, HP i Książę Półkrwi oraz Rec 2, do którego nie mogę się zabrać.
Niestety pewnie nic nie obejrzę, zerwał się wiatr i wszędzie wokół widać błyski, wczoraj od 19 do 7 rano prądu nie było

Dzięki, film był dość fajny. Fabuła nie powala, ale nadrabia efektami, a i oczywiście księżniczka jest fajna
