d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev195969798991680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 1 2009 03:39am
Quote (kleksiq @ Tue, Sep 1 2009, 09:34am)
Mieliśmy to samo jak 3D robiliśmy. Ale w końcu szmata padła. Pamiętam do dziś ten płacz na ventrillo tanka, zróbmy 2D balblalba. A potem wygrał roll na smoka i cieszył się jak dziecko ..... O.o


:D tylko ze my yogga raczej z 1 keeperem nie bedziemy probowac, mysle ze z 2-3 na poczatek, o ile w ogole bedziemy probowac, bo czuje ze 20 signow max bedzie ;p
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 04:04am
Glupie pytanie, niedawno kupowalem pcta, przez 2 miechy grania mialem zawsze 4x fps na raidach, w ciagu ostatniego tygodnia, fps spadl mi z 4x do 1x. Nie zmienialem zadnych ustawien, detali, srali, nic.
Bezsensu zebym zmniejszal detale, skoro wczesniej gralem na takich jak teraz i bylo pro. Komp nie jest niczym zajebany, praktycznie 2 gry, zadnych gownien nie sciagalem, pornoli, nic.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 1 2009 04:14am
Quote (Vampirepm3 @ Tue, Sep 1 2009, 10:04am)
Glupie pytanie, niedawno kupowalem pcta, przez 2 miechy grania mialem zawsze 4x fps na raidach, w ciagu ostatniego tygodnia, fps spadl mi z 4x do 1x. Nie zmienialem zadnych ustawien, detali, srali, nic.
Bezsensu zebym zmniejszal detale, skoro wczesniej gralem na takich jak teraz i bylo pro. Komp nie jest niczym zajebany, praktycznie 2 gry, zadnych gownien nie sciagalem, pornoli, nic.


Nowe ui?
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 1 2009 05:19am
Quote (graczjeden @ Tue, Sep 1 2009, 09:12am)

/e widze w kalendarzu ze yogg + vezax hard mody chca robic, bo na ostatnim raidzie szybko wyczyscilismy do nich droge. Efekt napisania co bedziemy robic chyba widac :D 17 signow poki co :<


no juz tez nie pierdol, u nas zawsze signy sa na ostatnia chwile.
a jezeli chodzi o mnie, fakt ze maja byc hm, tylko powoduje, ze chetniej sie dzis pojawie. poza tym to musialo sie pojawic dopeiro dzisiaj, bo wczoraj takiej notki nie widzialem
Member
Posts: 3,502
Joined: Jul 28 2006
Gold: 9,785.65
Sep 1 2009 06:21am
Za duzo osobom u nas chyba sie tylko po free loocik chce isc na insty , mam teraz po przerwie najslabszy gear z hunterow a nie potrafia do mnie doskoczyc i dalej sie pluja o itemy , ciekawe jak to bedzie jak Deaths Verdict spadnie...

Ja tam lubie wpasc do insty , przypierd... z dmgem i miec ucieche.

Sie gra , sie ma :

http://img12.imageshack.us/img12/9151/wowscrnshot082909120630.jpg

kurna , jak zrobic zeby rysowalo tu picturek , a nie dalo linka ?

This post was edited by UnknownMan on Sep 1 2009 06:23am
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 06:23am
a my nie mamy zadnych problem gildiowych ;p zawsze jest okolo 10 osob na zmiane ;p
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 06:23am
Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 12:21pm)
Za duzo osobom u nas chyba sie tylko po free loocik chce isc na insty , mam teraz po przerwie najslabszy gear z hunterow a nie potrafia do mnie doskoczyc i dalej sie pluja o itemy , ciekawe jak to bedzie jak Deaths Verdict spadnie...

Ja tam lubie wpasc do insty , przypierd... z dmgem i miec ucieche.

Sie gra , sie ma :

http://img12.imageshack.us/img12/9151/wowscrnshot082909120630.jpg


za co to mount? aliancka gora mountow? ja w okolicy 80 jestem atm, ale nie mam prawie zadnego mamuta+choppera etc

This post was edited by myr00n on Sep 1 2009 06:24am
Member
Posts: 3,502
Joined: Jul 28 2006
Gold: 9,785.65
Sep 1 2009 06:25am
niom , szkoda ze pajace z Blizza hordzie dali dragonhawka za free , dziesiatki tego lataja , a takich na lekarstwo ...

+ najrzadszy tytul na serwie
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 1 2009 06:26am
Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 12:21pm)
Za duzo osobom u nas chyba sie tylko po free loocik chce isc na insty , mam teraz po przerwie najslabszy gear z hunterow a nie potrafia do mnie doskoczyc i dalej sie pluja o itemy , ciekawe jak to bedzie jak Deaths Verdict spadnie...

Ja tam lubie wpasc do insty , przypierd... z dmgem i miec ucieche.

Sie gra , sie ma :

http://img12.imageshack.us/img12/9151/wowscrnshot082909120630.jpg

kurna , jak zrobic zeby rysowalo tu picturek , a nie dalo linka ?


Wstawiasz w tagi [img][/img]
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2009 06:50am
Quote (UnknownMan @ Tue, Sep 1 2009, 12:25pm)
niom , szkoda ze pajace z Blizza hordzie dali dragonhawka za free , dziesiatki tego lataja , a takich na lekarstwo ...

+ najrzadszy tytul na serwie


szalenca tez mam zamiar robic, ale najpierw the exalted i loremaster+seeker po drodze. gora mountow inc soon, kilkadziesiat dni daily wiecej+farmienie golda glownie

zeby nie bylo, bir stad pisze ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev195969798991680Next
Closed New Topic New Poll