Quote (Vampirepm3 @ Tue, Sep 1 2009, 10:04am)
Glupie pytanie, niedawno kupowalem pcta, przez 2 miechy grania mialem zawsze 4x fps na raidach, w ciagu ostatniego tygodnia, fps spadl mi z 4x do 1x. Nie zmienialem zadnych ustawien, detali, srali, nic.
Bezsensu zebym zmniejszal detale, skoro wczesniej gralem na takich jak teraz i bylo pro. Komp nie jest niczym zajebany, praktycznie 2 gry, zadnych gownien nie sciagalem, pornoli, nic.
Nowe ui?