d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev19495969798144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 27 2014 08:14am
Quote
Ilustracja kompletnej kompromitacji aparatu tzw. "III Rzeczypospolitej": służby specjalne bez nakazu sądu usiłują odebrać człowiekowi prywatną własność - całkiem niewielki laptop - a nawet i tego nie potrafią dokonać!
https://www.youtube.com/watch?v=KxhgBoaeqRg&feature=youtu.be
WCzc.Przemysław Wipler nie musiał nawet nikogo kopać...
Jeszcze raz powtarzam: prokuratura powinna była TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ, gdy tylko pojawiła się zapowiedź, że "WPROST to wydrukuje, polecieć do sądu, otrzymać nakaz, i zablokować publikację. Jawność by nie ucierpiała - i tak by się to rozeszło po Sieci - ale "WPROST" nie osiągnęłoby korzyści finansowej z niewątpliwego przestępstwa.
Cóż: jak Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera...
PS. Powtarzam: demonstracje narodowców o tej porze roku są kompletnie bez sensu. A poza tym: nie walczymy o obalenie tzw."Rządu Tuska" tylko o obalenie ustroju. "Rząd p.Tuska" nie jest, jak się okazało, zdolny do zwalczenia KNP - a nie mam wątpliwości, że zniszczenie KNP byłoby głównym zadaniem "gabinetu technicznego".





Quote
Jest jeszcze jedna potencjalna akcja w toku.
Po przeczytaniu tego artykułu: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/publikacja-rozmowy-wojtunika-...
Mimo, że to onet to zacząłem szukać czy jest w tym ziarno prawdy, poczytałem kilka komentów i jeden mnie zaciekawił. Chyba 2 komentarz mówi, że sprawa dotyczy PPL.
PPL(Państwowe Porty Lotnicze) to spółka której prezesem od 2008 roku był Michał Marzec. Spółka była rentowna, rok do roku przynosiła zyski rzędu 60-140milionów zł. Zatrudnia około 2200pracowników.
Nagle w lutym tego roku prezes zostaje odwołany bez podania przyczyny: http://tinylink.net/n81f7

Pani Bieńkowska wsadza na jego miejsce Michała Kaczmarzyka który momentalnie dochodzi do wniosku, że aby spółka była rentowna (przecież jest!!) trzeba zwolnić 500osób (ciężko o dokładne dane, cześć ludzi mówi o 1000+). W związku z tym, że zwalniani są długoletni pracownicy spółka musi wypłacać gigantyczne odprawy i nagle z rentownej spółki robi się spółka która generuje straty rzędu kilkuset milionów zł:http://tinylink.net/fhil4
WTF? :D
Oto wyniki finansowe PPL za ostatnie kilka lat: http://www.rp.pl/galeria/705175,2,1090503.html

Teraz odrobina o nowym prezesie: Michał Kaczmarzyk to były prezes LS Airport Service spółki która w 2009 powstała po przejęciu spółki LOT Ground Services (obie należą do LOTu). http://pl.wikipedia.org/wiki/LS_Airport_Services

Poprzednia spółka ogłosiła upadłość: http://www.wprost.pl/ar/160786/Zarzad-LOT-Ground-Services-zl...
Co ciekawe sposób działania jest bardzo podobny, w rentownej spółce(która przekazuje całe zyski do LOTu) zaczyna się organizować masowe zwolnienia które powodują straty na koniec roku po czym w następnym roku spółka ogłasza upadłość.
Nagle pojawia się nowa spółka z prezesem Michałem Kaczmarzykiem i wykupuje wszystko za psie pieniądze: http://www.pb.pl/2028880,28562,lot-services-zakupil-majatek-...

Na deser jeden z komentarzy: "Od siebie dodam że początkowo Kaczmarzyk chciał przesunąć 300 mln zł na poczet roszczeń mieszkańców którym przeszkadza hałas i którzy będą chcieli odszkodowania. Mimo że to nie PPL będzie płacił ewentualne odszkodowania tylko gmina bo ona daje warunki zagospodarowania terenu. Plan był taki że te 300 mln zł po wykupie pakietu akcji przyszły "inwestor" wycofa z tego konta jako niesłuszne i trafią one do jego kieszeni. Czyli ktoś miał kupić PPL za pieniądze PPL. Już kiedyś taki numer udał się z PZU."

Ciekawe czy ktoś nie upatrzył sobie PPL i stąd te absurdalne reformy które mają na celu doprowadzenie spółki do ruiny.

TL:DR
Czyżby informacja o istnieniu jeszcze jednego nagrania dotyczącego rozmowy Bieńkowskiej z szefem CBA dotyczyło właśnie tej przewałki z PPL ? Jeżeli tak to nie dziwne wydaje się to jak zaciekle próbowano dorwać materiały WPROST przed publikacją najbardziej pogrążającego PO nagrania.
Dodatkowo nikt tematu PPL nie porusza w mediach. Czemu nikogo w mediach nie interesuje sprawa masowych zwolnień oraz strajków które się tam odbywały?


This post was edited by kefir on Jun 27 2014 08:17am
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 27 2014 05:37pm


oczami wyobrazni widze jak korwin zabija te tepe kurwiszczeble smiechem

This post was edited by Eripe on Jun 27 2014 05:54pm
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 27 2014 05:55pm
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 27 2014 11:23pm
Quote (Eripe @ Jun 28 2014 01:55am)
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10509722_499219576875755_6509058443146422955_n.png


Nie wierzę.... ... ......
w to co czytam.....
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 27 2014 11:46pm
Quote (Last_Hope @ Jun 28 2014 07:23am)
Nie wierzę.... ... ......
w to co czytam.....


To jest Ich praca...
Niektórzy z tych ludzi robią to zawodowo, zresztą wiem to skądinąd. :D

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jun 27 2014 11:47pm
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 27 2014 11:55pm
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 28 2014 07:46am)
To jest Ich praca...
Niektórzy z tych ludzi robią to zawodowo, zresztą wiem to skądinąd.  :D


No tak, racja.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 28 2014 01:36am
Quote (KongresNowejPrawicy @ 28 Jun 2014 07:46)
To jest Ich praca...
Niektórzy z tych ludzi robią to zawodowo, zresztą wiem to skądinąd.  :D

Ile dostałeś za d2jsp? :D
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 28 2014 01:36am
Niektórzy? Po postach widać, ze wiekszosc. Kurvvy ich oplacaja.
Member
Posts: 84
Joined: Mar 18 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2014 02:26am
szkoda 10 fg na tego debila. eot
Go Back To Polska Topic List
Prev19495969798144Next
Add Reply New Topic New Poll