Ilustracja kompletnej kompromitacji aparatu tzw. "III Rzeczypospolitej": służby specjalne bez nakazu sądu usiłują odebrać człowiekowi prywatną własność - całkiem niewielki laptop - a nawet i tego nie potrafią dokonać!
https://www.youtube.com/watch?v=KxhgBoaeqRg&feature=youtu.be
WCzc.Przemysław Wipler nie musiał nawet nikogo kopać...
Jeszcze raz powtarzam: prokuratura powinna była TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ, gdy tylko pojawiła się zapowiedź, że "WPROST to wydrukuje, polecieć do sądu, otrzymać nakaz, i zablokować publikację. Jawność by nie ucierpiała - i tak by się to rozeszło po Sieci - ale "WPROST" nie osiągnęłoby korzyści finansowej z niewątpliwego przestępstwa.
Cóż: jak Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera...
PS. Powtarzam: demonstracje narodowców o tej porze roku są kompletnie bez sensu. A poza tym: nie walczymy o obalenie tzw."Rządu Tuska" tylko o obalenie ustroju. "Rząd p.Tuska" nie jest, jak się okazało, zdolny do zwalczenia KNP - a nie mam wątpliwości, że zniszczenie KNP byłoby głównym zadaniem "gabinetu technicznego".
Jest jeszcze jedna potencjalna akcja w toku.
Po przeczytaniu tego artykułu:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/publikacja-rozmowy-wojtunika-...Mimo, że to onet to zacząłem szukać czy jest w tym ziarno prawdy, poczytałem kilka komentów i jeden mnie zaciekawił. Chyba 2 komentarz mówi, że sprawa dotyczy PPL.
PPL(Państwowe Porty Lotnicze) to spółka której prezesem od 2008 roku był Michał Marzec. Spółka była rentowna, rok do roku przynosiła zyski rzędu 60-140milionów zł. Zatrudnia około 2200pracowników.
Nagle w lutym tego roku prezes zostaje odwołany bez podania przyczyny:
http://tinylink.net/n81f7Pani Bieńkowska wsadza na jego miejsce Michała Kaczmarzyka który momentalnie dochodzi do wniosku, że aby spółka była rentowna (przecież jest!!) trzeba zwolnić 500osób (ciężko o dokładne dane, cześć ludzi mówi o 1000+). W związku z tym, że zwalniani są długoletni pracownicy spółka musi wypłacać gigantyczne odprawy i nagle z rentownej spółki robi się spółka która generuje straty rzędu kilkuset milionów zł:http://tinylink.net/fhil4
WTF?

Oto wyniki finansowe PPL za ostatnie kilka lat:
http://www.rp.pl/galeria/705175,2,1090503.htmlTeraz odrobina o nowym prezesie: Michał Kaczmarzyk to były prezes LS Airport Service spółki która w 2009 powstała po przejęciu spółki LOT Ground Services (obie należą do LOTu).
http://pl.wikipedia.org/wiki/LS_Airport_ServicesPoprzednia spółka ogłosiła upadłość:
http://www.wprost.pl/ar/160786/Zarzad-LOT-Ground-Services-zl... Co ciekawe sposób działania jest bardzo podobny, w rentownej spółce(która przekazuje całe zyski do LOTu) zaczyna się organizować masowe zwolnienia które powodują straty na koniec roku po czym w następnym roku spółka ogłasza upadłość.
Nagle pojawia się nowa spółka z prezesem Michałem Kaczmarzykiem i wykupuje wszystko za psie pieniądze:
http://www.pb.pl/2028880,28562,lot-services-zakupil-majatek-...Na deser jeden z komentarzy: "Od siebie dodam że początkowo Kaczmarzyk chciał przesunąć 300 mln zł na poczet roszczeń mieszkańców którym przeszkadza hałas i którzy będą chcieli odszkodowania. Mimo że to nie PPL będzie płacił ewentualne odszkodowania tylko gmina bo ona daje warunki zagospodarowania terenu. Plan był taki że te 300 mln zł po wykupie pakietu akcji przyszły "inwestor" wycofa z tego konta jako niesłuszne i trafią one do jego kieszeni. Czyli ktoś miał kupić PPL za pieniądze PPL. Już kiedyś taki numer udał się z PZU."
Ciekawe czy ktoś nie upatrzył sobie PPL i stąd te absurdalne reformy które mają na celu doprowadzenie spółki do ruiny.
TL:DR
Czyżby informacja o istnieniu jeszcze jednego nagrania dotyczącego rozmowy Bieńkowskiej z szefem CBA dotyczyło właśnie tej przewałki z PPL ? Jeżeli tak to nie dziwne wydaje się to jak zaciekle próbowano dorwać materiały WPROST przed publikacją najbardziej pogrążającego PO nagrania.
Dodatkowo nikt tematu PPL nie porusza w mediach. Czemu nikogo w mediach nie interesuje sprawa masowych zwolnień oraz strajków które się tam odbywały?