d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev19495969798120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Mar 25 2015 06:19am
dobry patch. nowa mapa slaba, menu duzo lepsze sylwana suaba 6k coiunsowdostalem za free wiec spoko
w chuj expa teraz idzie po 300k za mecz na bonusach

This post was edited by sancez on Mar 25 2015 06:20am
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 25 2015 07:05am
za ile czasu sylwana potanieje na 10k?
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 25 2015 07:24am
Quote (sancez @ Mar 25 2015 01:19pm)
dobry patch. nowa mapa slaba, menu duzo lepsze sylwana suaba 6k coiunsowdostalem za free wiec spoko
w chuj expa teraz idzie po 300k za mecz na bonusach


sylvannas op, instabuy i no ragerts
mapa tez zajebista

Quote (nef200 @ Mar 25 2015 02:05pm)
za ile czasu sylwana potanieje na 10k?


nie dla biedakuw
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 07:33am
Quote (nef200 @ 25 Mar 2015 14:05)
za ile czasu sylwana potanieje na 10k?


~~miesiac
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 25 2015 07:44am
Quote (Xploosiv @ Mar 26 2015 01:33am)
~~miesiac


mam 15k, ale szkoda mi :/

e: kupilem szmate

This post was edited by nef200 on Mar 25 2015 07:56am
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 10:26am
jakie macie fpsy w hotsie? ja mam zawsze ~3x - 50 niewazne czy ustawie niskie czy ultra full hd :mellow:
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 10:30am
Quote (Bart3k @ 25 Mar 2015 17:26)
jakie macie fpsy w hotsie? ja mam zawsze ~3x - 50 niewazne czy ustawie niskie czy ultra full hd :mellow:


witam vsync
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 10:31am
Quote (Xploosiv @ Mar 25 2015 04:30pm)
witam vsync


wylaczone
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2015 10:34am
Quote (Bart3k @ 25 Mar 2015 17:31)
wylaczone


w takim razie zobacz jaki masz windows i zmien w ustawieniach launchera z 32bit na 64
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Mar 25 2015 10:43am
mam chyba na 64 bit ale patrze w necie, ze ludzie ogolem maja problemy z fpsami
Go Back To Polska Topic List
Prev19495969798120Next
Add Reply New Topic New Poll