☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev
1
94
95
96
97
98
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 186730
Replies: 11962
Track Topic
JohnyCage
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold
:
2,000.00
#951
Feb 14 2013 11:07am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 18:02)
kurwa, dzisiaj mecze to bede dopiero po 23 :<
kogo męczysz?
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#952
Feb 14 2013 11:10am
Quote (JohnyCage @ 14 Feb 2013 18:07)
kogo męczysz?
nowego witcha
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#953
Feb 14 2013 11:11am
Quote (JohnyCage @ Feb 14 2013 07:07pm)
kogo męczysz?
kutange
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#954
Feb 14 2013 11:13am
Quote (Lander @ 14 Feb 2013 18:11)
kutange
cho grac kumie
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#955
Feb 14 2013 11:16am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 18:02)
kurwa, dzisiaj mecze to bede dopiero po 23 :<
Bede grau do czeciej pewnie to cos pocisniemy xd
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#956
Feb 14 2013 11:43am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 14 2013 07:13pm)
cho grac kumie
napisz za mnie prace semestralno
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#957
Feb 14 2013 11:44am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 18:16)
Bede grau do czeciej pewnie to cos pocisniemy xd
ale jak wyexpisz to juz nie bedziemy nakurwiac razem
Quote (Lander @ 14 Feb 2013 18:43)
napisz za mnie prace semestralno
sciagnij z neta kumie
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#958
Feb 14 2013 11:46am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 14 2013 07:44pm)
ale jak wyexpisz to juz nie bedziemy nakurwiac razem
sciagnij z neta kumie
nie moge
Fatality-SoF
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold
:
7,352.78
#959
Feb 14 2013 11:46am
nie mam w ogole czasu grac ;( jutro 2 ostatnie egzaminy, moze bedzie troche lepiej...
a na temat: bedzie jeszcze kasowanie postaci pod koniec bety czy juz nie?
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#960
Feb 14 2013 11:52am
Quote (Fatality-SoF @ 14 Feb 2013 18:46)
nie mam w ogole czasu grac ;( jutro 2 ostatnie egzaminy, moze bedzie troche lepiej...
a na temat: bedzie jeszcze kasowanie postaci pod koniec bety czy juz nie?
Podobno nie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
94
95
96
97
98
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact