d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev194959697981197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 14 2013 11:07am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 18:02)
kurwa, dzisiaj mecze to bede dopiero po 23 :<


kogo męczysz? :ph34r:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 11:10am
Quote (JohnyCage @ 14 Feb 2013 18:07)
kogo męczysz?  :ph34r:


nowego witcha
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 14 2013 11:11am
Quote (JohnyCage @ Feb 14 2013 07:07pm)
kogo męczysz?  :ph34r:


kutange
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 11:13am
Quote (Lander @ 14 Feb 2013 18:11)
kutange


cho grac kumie
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 11:16am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 18:02)
kurwa, dzisiaj mecze to bede dopiero po 23 :<


Bede grau do czeciej pewnie to cos pocisniemy xd
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 14 2013 11:43am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 14 2013 07:13pm)
cho grac kumie


napisz za mnie prace semestralno
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 11:44am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 18:16)
Bede grau do czeciej pewnie to cos pocisniemy xd


ale jak wyexpisz to juz nie bedziemy nakurwiac razem :(
Quote (Lander @ 14 Feb 2013 18:43)
napisz za mnie prace semestralno


sciagnij z neta kumie
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 14 2013 11:46am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 14 2013 07:44pm)
ale jak wyexpisz to juz nie bedziemy nakurwiac razem :(


sciagnij z neta kumie


nie moge
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Feb 14 2013 11:46am
nie mam w ogole czasu grac ;( jutro 2 ostatnie egzaminy, moze bedzie troche lepiej...

a na temat: bedzie jeszcze kasowanie postaci pod koniec bety czy juz nie?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 11:52am
Quote (Fatality-SoF @ 14 Feb 2013 18:46)
nie mam w ogole czasu grac ;( jutro 2 ostatnie egzaminy, moze bedzie troche lepiej...

a na temat: bedzie jeszcze kasowanie postaci pod koniec bety czy juz nie?


Podobno nie
Go Back To Polska Topic List
Prev194959697981197Next
Add Reply New Topic New Poll