d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev19495969798469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 13 2013 12:07pm
Quote (anywayACID @ Apr 13 2013 06:01pm)
mam depreche przed jutrzejszym biegiem ;< chce zrobic dobry czas, ale nie czuje sie chyba na silach, a nie chce zawiesc siebie ani staruszka ;<


I tak wie, ze jestes pe...najlepszy.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 13 2013 12:21pm
Quote (JohnyCage @ Apr 13 2013 02:54pm)
to są wszystko modele trial pod nogę pronującą? bo mam kanadie od paru lat, kupuje tę serię i raczej nie wydaje mi się
jeszcze jak możesz, bo widzę, zę się orientujesz w tych sklepach, to polecić mi jakiś?

sklepbiegacza.pl
Jeśli chodzi o trialowe, to mają tak szeroką, stabliną i sztywną podeszwę, że noga nie powinna Ci uciekać do środka.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 13 2013 12:47pm
Quote (kefir @ 13 Apr 2013 19:07)
I tak wie, ze jestes pe...najlepszy.


juz slysze po biegu : "o jaki gejowski trucht, wolniej sie nie dalo ? :D"
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 13 2013 01:00pm
ktoś biegnie orlen marathon lub 10k ? albo 3300 dzień wcześniej?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 13 2013 01:24pm
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 21:00)
ktoś biegnie orlen marathon lub 10k ? albo 3300 dzień wcześniej?


ja dyszke
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 13 2013 01:27pm
to tak jak ja + 3300 w tym biegu charytatywnym dzień wcześniej
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 13 2013 01:48pm
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 21:27)
to tak jak ja + 3300 w tym biegu charytatywnym dzień wcześniej


wlasnie myslalem tez nad tym, darmowa koszulka jest darmowa :P
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 13 2013 01:53pm
i jaki szczytny cel... a później carbo load na pasta party.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 13 2013 01:54pm
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 21:53)
i jaki szczytny cel... a później carbo load na pasta party.


jesli dobrze kojarze to pasta party jest tylko dla maratonczykow
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 13 2013 01:57pm
Rzeczywiście - dopiero doczytałem. A to Lidl poskąpił :)
Go Back To Polska Topic List
Prev19495969798469Next
Add Reply New Topic New Poll