d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev194959697981961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 3 2011 06:39am
ostatni odcinek walking dead wgniotl w fotel. szkoda ze na kolejny trzeba czekac ponad 2 miesiace...
Member
Posts: 4,585
Joined: May 11 2005
Gold: 3,541.01
Dec 3 2011 11:15am
zaczalem Sons of Anarchy, dobry jak narazie
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Dec 3 2011 03:10pm
Quote (Zapp @ 3 Dec 2011 17:15)
zaczalem Sons of Anarchy, dobry jak narazie


Też się niedługo za to zabieram, tylko nadgonie Fringe i True Blood'a :) Jeszcze mam Burn Notice i Psych'a w kolejce. The Wire 1 sezon obejrzałem i nie zapowiada się żebym dalej oglądał :/

This post was edited by myl0rd on Dec 3 2011 03:10pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 3 2011 03:13pm
Quote (Zapp @ 3 Dec 2011 18:15)
zaczalem Sons of Anarchy, dobry jak narazie


dobry jednak aktualny sezon low
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 3 2011 03:26pm
Quote (zYwi3c @ Dec 3 2011 12:12pm)
ten serial stracil wszystkich fanow po 1 sezonie.
2 byl nawet ok.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2011 03:52pm
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Dec 3 2011 04:46pm
teoria wielkiego podrywu (big bang theory) imo kosi. Sheldon > all. Bynajmniej nie jest to prostacki i płytki komediowy serial, polecam
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2011 04:47pm
Quote (wittek @ 4 Dec 2011 00:46)
teoria wielkiego podrywu (big bang theory) imo kosi. Sheldon > all. Bynajmniej nie jest to prostacki i płytki komediowy serial, polecam


hi5
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 3 2011 05:42pm
Quote (wittek @ Dec 3 2011 10:46pm)
teoria wielkiego podrywu (big bang theory) imo kosi. Sheldon > all. Bynajmniej nie jest to prostacki i płytki komediowy serial, polecam
Te seriale sa takie denne, ich skrypt -
Malo smieszny tekst - przerwa w dialogu na podlozony smiech publicznosci - jeszcze mniej zabawna odpowiedz w rozmowie - dluzsza przerwa na dluzszy smiech i tak przez 20 minut.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2011 05:42pm
Quote (Pozer @ 4 Dec 2011 01:42)
Te seriale sa takie denne, ich skrypt -
Malo smieszny tekst - przerwa w dialogu na podlozony smiech publicznosci - jeszcze mniej zabawna odpowiedz w rozmowie - dluzsza przerwa na dluzszy smiech i tak przez 20 minut.


TBBT > Community :(
Go Back To Polska Topic List
Prev194959697981961Next
Add Reply New Topic New Poll