d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19495969798125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,215
Joined: Nov 24 2007
Gold: 2,140.00
Dec 14 2010 11:47am
Quote (Spark3399 @ Dec 14 2010 04:14pm)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


mi się na odlewniczej za 1 razem udało ;)

graty anyway nie ma lekko a gdzie staleś na tym skrzyżowaniu ? :D

ja miałem problem z wklejeniem się do ruchu na głębockiej przy ch ^_^

This post was edited by Leonidas_Spartan on Dec 14 2010 11:49am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Dec 15 2010 06:23am
Zdałem wreszcie dzisiaj :D
Normalnie prezent na święta. Lepszego sobie zrobić nie mogłem. Orientujecie się ile wynosi opłata za wydanie prawa jazdy?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 15 2010 06:23am
Quote (VolveR @ 15 Dec 2010 13:23)
Zdałem wreszcie dzisiaj :D
Normalnie prezent na święta. Lepszego sobie zrobić nie mogłem. Orientujecie się ile wynosi opłata za wydanie prawa jazdy?


~70 złotych.
Gz. ;)
Member
Posts: 15,215
Joined: Nov 24 2007
Gold: 2,140.00
Dec 15 2010 06:24am
Quote (crunk_mp @ Dec 15 2010 12:23pm)
~70 złotych.
Gz. ;)


84 ;)
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 15 2010 06:24am
Quote (VolveR @ Dec 15 2010 01:23pm)
Zdałem wreszcie dzisiaj :D
Normalnie prezent na święta. Lepszego sobie zrobić nie mogłem. Orientujecie się ile wynosi opłata za wydanie prawa jazdy?


80 zl :D
gz

ja na razie to brak kasy na kontynuowanie egzaminu :cry:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 15 2010 06:25am
Quote (Leonidas_Spartan @ 15 Dec 2010 13:24)
84 ;)


Quote (l1pa @ 15 Dec 2010 13:24)
80 zl :D
gz

ja na razie to brak kasy na kontynuowanie egzaminu :cry:


Ja swego czasu płaciłem 70 zł. :o
Może coś sie zmieniło.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 15 2010 06:26am
Quote (crunk_mp @ Dec 15 2010 01:25pm)
Ja swego czasu płaciłem 70 zł. :o
Może coś sie zmieniło.


strzelam :] przecie ja jeszcze nie zdałem :rofl:
Member
Posts: 15,215
Joined: Nov 24 2007
Gold: 2,140.00
Dec 15 2010 06:27am
Quote (crunk_mp @ Dec 15 2010 12:25pm)
Ja swego czasu płaciłem 70 zł. :o
Może coś sie zmieniło.


Tak ja też jakiś już spory okres czasu temu płaciłem już 84 zreszta kumpel nie dawno prawko zrobił i też mówił, że 84 więc dawno musiała być opłata 70 zł :)

Quote (l1pa @ Dec 15 2010 12:24pm)
80 zl :D
gz

ja na razie to brak kasy na kontynuowanie egzaminu :cry:


ale tylko egzaminów czy kursu też B) ?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 15 2010 06:29am
Quote (Leonidas_Spartan @ Dec 15 2010 01:27pm)
Tak ja też jakiś już spory okres czasu temu płaciłem już 84 zreszta kumpel nie dawno prawko zrobił i też mówił, że 84 więc dawno musiała być opłata 70 zł :)



ale tylko egzaminów czy kursu też B) ?


4 egzaminy już były teraz musze godziny wykupić i testy też zdać :DD
tak kuhwa 1 egzamin ojebałem na testach ^^
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Dec 15 2010 06:30am
Quote (l1pa @ 15 Dec 2010 13:29)
4 egzaminy już były teraz musze godziny wykupić i testy też zdać :DD
tak kuhwa 1 egzamin ojebałem na testach ^^


scirocco już dawno kupiłeś ^^ myślałem cały czas że już śmigasz na legalu ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev19495969798125Next
Add Reply New Topic New Poll