Quote (crunk_mp @ Dec 15 2010 12:25pm)
Ja swego czasu płaciłem 70 zł.

Może coś sie zmieniło.
Tak ja też jakiś już spory okres czasu temu płaciłem już 84 zreszta kumpel nie dawno prawko zrobił i też mówił, że 84 więc dawno musiała być opłata 70 zł

Quote (l1pa @ Dec 15 2010 12:24pm)
80 zl

gz
ja na razie to brak kasy na kontynuowanie egzaminu

ale tylko egzaminów czy kursu też

?