d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev19495969798717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 05:34pm
Quote (Kubus @ Dec 30 2010 11:41pm)
Chodzi Ci po głowie jakiś konkretny gatunek?
Jeśli tak to podaj, będzie łatwiej coś znaleźć :)


romanse... poogladalem wszystkie chyba mozliwe -.-
zaskocz mnie a bede wdzieczny

albo jakis dobry dramacik/okruchy zycia
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 30 2010 05:41pm
Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 01:34am)
romanse... poogladalem wszystkie chyba mozliwe -.-
zaskocz mnie a bede wdzieczny

albo jakis dobry dramacik/okruchy zycia


Heh, akurat te gatunki nie są moimi ulubionymi, niemniej jednak oglądałem kiedyś film Millenium Actress, który idealnie wpisuje się twój opis (dramat/okruchy życia/ romans) i który gorąco polecam
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 05:49pm
Quote (Kubus @ Dec 31 2010 12:41am)
Heh, akurat te gatunki nie są moimi ulubionymi, niemniej jednak oglądałem kiedyś film Millenium Actress, który idealnie wpisuje się twój opis (dramat/okruchy życia/ romans) i który gorąco polecam


jest od bardzo bardzo dawna na mojej play liscie, ale jakos sie nie czepilem

a jakie gatunki preferujesz?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 30 2010 05:51pm
Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 01:49am)
jest od bardzo bardzo dawna na mojej play liscie, ale jakos sie nie czepilem

a jakie gatunki preferujesz?


psychologiczne/filozoficzne/batalistyczne/polityczne
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 05:54pm
Quote (Kubus @ Dec 31 2010 12:51am)
psychologiczne/filozoficzne/batalistyczne/polityczne


z tym mi sie kojazy
tos trafil ; D

ef the tale of memories/melodies to mi sie kojarzy z psychologicznymi, ale w sumie to bylo moje jedno z pierwszych animek, nie wiem czemu sie go czepilem i nie czailem wtf w nim, musze poogladac jeszcze raz
z filozoficznych, ogladales kino no tabi ?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 30 2010 05:57pm
Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 01:54am)
z tym mi sie kojazy
tos trafil ; D

ef the tale of memories/melodies to mi sie kojarzy z psychologicznymi, ale w sumie to bylo moje jedno z pierwszych animek, nie wiem czemu sie go czepilem i nie czailem wtf w nim, musze poogladac jeszcze raz
z filozoficznych, ogladales kino no tabi ?


Do Kino no Tabi mam zamiar się zabrać po Legend of the Galactic Heroes (co trochę potrwa - 110 odcinków :D ), z psychologicznych to przede wszystkim cenię twórczość Naokiego Urasawy (Monster, 20th century boys, z czego na razie tylko pierwszy tytuł doczekał się wersji anime).

This post was edited by Kubus on Dec 30 2010 05:57pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 06:18pm
Quote (Kubus @ Dec 31 2010 12:57am)
Do Kino no Tabi mam zamiar się zabrać po Legend of the Galactic Heroes (co trochę potrwa - 110 odcinków :D ), z psychologicznych to przede wszystkim cenię twórczość Naokiego Urasawy (Monster, 20th century boys, z czego na razie tylko pierwszy tytuł doczekał się wersji anime).


oo, wlasnie monster
to typowy psychologiczny ?
o czym ?

e;
btw kurwa
wolfs rain, do odcinka 26 ogladac, nie dalej kurwa
pozniej to to jest jakas parodia/porazka

This post was edited by JarooJas on Dec 30 2010 06:19pm
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 30 2010 06:25pm
Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 02:18am)
oo, wlasnie monster
to typowy psychologiczny ?
o czym ?



Monstera trudno opisać, żeby nie zaspoilerować w jakiś sposób. Ogólnie rzecz biorąc, Monster zajmuje się genezą zła, tytułowy "potwór" to pewien człowiek, nie jakaś kreatura czy maszyna. Przez większość czasu główny bohater (lekarz) ściga potwora, jednocześnie uciekając przed policją (miejsce akcji -NRD,Niemcy, Czechy). Kilka pierwszych odcinków powinno dać Ci odpowiedź, o czym mniej więcej to jest.
Nie określiłbym go jednak jako anime typowo psychologiczne - raczej jest to thriller psychologiczny.

This post was edited by Kubus on Dec 30 2010 06:25pm
Member
Posts: 1,189
Joined: Sep 5 2006
Gold: 0.11
Dec 30 2010 06:28pm
i tak najlepsze jest one piece! ;p fajny odcinek teraz byl ;d
Member
Posts: 6,234
Joined: Jul 22 2008
Gold: 14.00
Dec 30 2010 06:32pm
mnie ostro wciągnął bleach, przez 2miechy obejrzalem 300odcinkow XD
Go Back To Polska Topic List
Prev19495969798717Next
Add Reply New Topic New Poll