Quote (JarooJas @ Dec 31 2010 02:18am)
oo, wlasnie monster
to typowy psychologiczny ?
o czym ?
Monstera trudno opisać, żeby nie zaspoilerować w jakiś sposób. Ogólnie rzecz biorąc, Monster zajmuje się genezą zła, tytułowy "potwór" to pewien człowiek, nie jakaś kreatura czy maszyna. Przez większość czasu główny bohater (lekarz) ściga potwora, jednocześnie uciekając przed policją (miejsce akcji -NRD,Niemcy, Czechy). Kilka pierwszych odcinków powinno dać Ci odpowiedź, o czym mniej więcej to jest.
Nie określiłbym go jednak jako anime typowo psychologiczne - raczej jest to thriller psychologiczny.
This post was edited by Kubus on Dec 30 2010 06:25pm