moim skromnym zdaniem Steeel lepszy, ale banglaja obydwa cudnie
do ktoregos tam lipca 190 zl, lineup jest calkiem zacny(mowa o mainstejdzu, bo wiadomo ze w tematycznych namiotach to swoja droga jest rozpierdol tez):
Little Dragon
Trentemøller live
LTJ Bukem
S.P.Y feat. MC LowQui
Phace b2b Misanthrop
Dom & RolandHybrid Minds feat. Riya
Audiotymi sie jaram, poza tym jest sporo innych o ktorych nawet nie slyszalem, bo reprezentuja jakies inne stylowki pewnie. tak czy siak imo warto w tym roku.
co to dominator? jakis hardcore'owy audioriver?
