d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev194959697981680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 04:38pm
Quote (Pozer @ Mon, Aug 31 2009, 10:04pm)
akurat na fri epici to zawsze jest sklad :d


wiesz juz w kilku gildiach bylem, ktore mialy po 40-50 czlonkow a ciezko bylo zebrac sklad na 10man rajdy...
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 05:37pm
juz nie moge edytowac:
jakie designy na ametrine, eye of zul i dreadstone polecacie kupic, zeby najdrozej sie sprzedawaly? wiem ze to zalezy od serwera, ale jakies topowe na bank sa
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Aug 31 2009 11:02pm
Quote (wielkiburak @ Tue, 1 Sep 2009, 01:37)
juz nie moge edytowac:
jakie designy na ametrine, eye of zul i  dreadstone polecacie kupic, zeby najdrozej sie sprzedawaly? wiem ze to zalezy od serwera, ale jakies topowe na bank sa


dreadstony to chyba purified i ten drugi na p co jest agi + sta
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 1 2009 12:24am
Quote (melua @ Mon, Aug 31 2009, 10:06pm)
oj na ulduar to ciezko zebrac grupe... na totc to co innego. ogolnie zaproponowalem gmowi zeby ludzie ktorzy chodza na uldu mieli prio na itemy z totc, no i troszke sytuacja sie poprawila, ale jednak nadal jest problem ze slackerami ;/


to zrobcie tak jak u nas, dajcie w kalendarzu toc ale pojdzcie uld :D
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 1 2009 01:29am
Quote (graczjeden @ Tue, 1 Sep 2009, 06:24)
to zrobcie tak jak u nas, dajcie w kalendarzu toc ale pojdzcie uld :D


bunt, wyjdzie ze nigdzie nie pojda ; d
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 1 2009 01:51am
Quote (Cavalorn @ Tue, Sep 1 2009, 07:29am)
bunt, wyjdzie ze nigdzie nie pojda ; d

Nie będzie buntu, jak kliknę magiczny przycisk 'Remove' w panelu gildiowym. Mogę i w końcu to zrobię, zwłaszcza po tym jak w ostatnią środę zrobiliśmy w 1,5h TotCr25, mieliśmy zaraz przenieść się do Ulduaru25 i nagle nam z raidu zaczęły wychodzić osoby z tekstem, że 'wolą sobie 10 zrobić'...

@graczjeden - były już takie myki... ale potem jeden z drugim łaskę robi, że klawisze w Ulduarze wciska... i zamiast konkretnych wyzwań (hardmode'y) to mamy - kurwa - wycieczkę krajoznawczą. Już pominąć powinienem fakt, że Ulduar geared mag robi <3k dps overall, a np. warki to chyba pytą biją.

@wielkiburak - ametriny 10agi/10hit, 12sp/10int, 12sp/10crit, 20ap/10crit. Mam na nie mnóstwo klientów, nie wystawiam - pół godziny na schodach Eventide w Dalaran i mam kasę na raidy i kurwy w IF ;)
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 1 2009 02:10am
ogolnie to bardzo chcialbym dolaczyc do jakiejs powaznej gildii. dogearuje sie ile moge w tej i sprobuje zlozyc podanie do topowej gildii na serwie - mojo madness. wczoraj zrobili glory of the ulduar raider 25, wiec nie jest chyba taka zla :).
wkurzaja mnie takie sytuacje jak np wczorajszy vezax 25. 2 grupki po 2 osoby do interruptow i ja jako backup. po walce sprawdzam ilosc interruptow no i mam wiecej niz ci, ktorzy byli do tego przydzieleni... gdy probowalem interruptowac tylko wtedy gdy pechowo sie ulozyly te jego casty, to co drugi byl nie ruszony i wipowal nas.
albo tez jaraxxus 25.ja i rogal go interuptujemy. obaj robimy normalnie ok 5-5.5k na single target walkach. ja interruptuje 80% castow, dps spada mi do 4.8k. on robiac 20% wyciaga nagle 3k i do tego co chwile failuje na ogniu...
jesli chodzi o raidy 10 osobowe to spokojnie dajemu rade zlozyc ogarnieta grupe, ale gdy przychodza 25 to polowa osob spi w czasie walk...
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 1 2009 03:02am
Quote (melua @ Tue, 1 Sep 2009, 10:10)
jesli chodzi o raidy 10 osobowe to spokojnie dajemu rade zlozyc ogarnieta grupe, ale gdy przychodza 25 to polowa osob spi w czasie walk...


Cytując słowa Eldera33 " Deja vu ? " ...
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 1 2009 03:12am
Quote (Elder33 @ Tue, Sep 1 2009, 07:51am)
Nie będzie buntu, jak kliknę magiczny przycisk 'Remove' w panelu gildiowym. Mogę i w końcu to zrobię, zwłaszcza po tym jak w ostatnią środę zrobiliśmy w 1,5h TotCr25, mieliśmy zaraz przenieść się do Ulduaru25 i nagle nam z raidu zaczęły wychodzić osoby z tekstem, że 'wolą sobie 10 zrobić'...

@graczjeden - były już takie myki... ale potem jeden z drugim łaskę robi, że klawisze w Ulduarze wciska... i zamiast konkretnych wyzwań (hardmode'y) to mamy - kurwa - wycieczkę krajoznawczą. Już pominąć powinienem fakt, że Ulduar geared mag robi <3k dps overall, a np. warki to chyba pytą biją.

@wielkiburak - ametriny 10agi/10hit, 12sp/10int, 12sp/10crit, 20ap/10crit. Mam na nie mnóstwo klientów, nie wystawiam - pół godziny na schodach Eventide w Dalaran i mam kasę na raidy i kurwy w IF ;)


no u nas tak zrobili i z tego co kojarze akurat wtedy zrobilismy 1st kill ktoregos z hard modow :D

Quote (wielkiburak @ Mon, Aug 31 2009, 11:37pm)
juz nie moge edytowac:
jakie designy na ametrine, eye of zul i  dreadstone polecacie kupic, zeby najdrozej sie sprzedawaly? wiem ze to zalezy od serwera, ale jakies topowe na bank sa

ja jako 1 design kupilem Potent ametrine i od razu 2 sztuki sprzedalem, kilkadziesiat sekund po wystawieniu



/e widze w kalendarzu ze yogg + vezax hard mody chca robic, bo na ostatnim raidzie szybko wyczyscilismy do nich droge. Efekt napisania co bedziemy robic chyba widac :D 17 signow poki co :<

This post was edited by graczjeden on Sep 1 2009 03:20am
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 1 2009 03:34am
Quote (graczjeden @ Tue, 1 Sep 2009, 11:12)
/e widze w kalendarzu ze yogg + vezax hard mody chca robic, bo na ostatnim raidzie szybko wyczyscilismy do nich droge. Efekt napisania co bedziemy robic chyba widac :D 17 signow poki co :<


Mieliśmy to samo jak 3D robiliśmy. Ale w końcu szmata padła. Pamiętam do dziś ten płacz na ventrillo tanka, zróbmy 2D balblalba. A potem wygrał roll na smoka i cieszył się jak dziecko ..... O.o
Go Back To Polska Topic List
Prev194959697981680Next
Closed New Topic New Poll