Quote (hef @ 6 Oct 2017 19:14)
Ekrany 4k w telefonie nie mają sensu, mogą zrobić całkowicie bezramkowy telefon
Ja tam bym wolał pełną fizyczną qwerty, bo mnie chuj strzela kiedy muszę coś wklepać na ekranowej. Generalnie po przesiadce z N900, przestałem pisać na telefonie.
Nie pogardziłbym również tym, żeby telefony były nieco grubsze, ale z większą baterią. Tak wiem, że takowe istnieją, ale to no name'y.