d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1939940941942943966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 6 2017 12:36am
Nie ru

This post was edited by hehehehehe on Oct 6 2017 12:36am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 6 2017 02:49am
Bawiłem się dzisiaj s8+. Umiejscowienie czytnika palca jest mega chujowe. Pomijam fakt, ze zamiast na czytnik, kładziesz palec na aparat, ale jest on po prostu za wysoko. Trzymając normalnie telefon nie dosięgałem do niego. Niby błachostka, ale dla mnie to powód za szukaniem innego modelu. Używam czytnika jakieś 50 razy dziennie i musi działać wygodnie. Strzał w kolano, tym bardziej ze w Note zrobili to samo
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 6 2017 03:16am
Quote (Elfisher @ 6 Oct 2017 10:49)
Bawiłem się dzisiaj s8+. Umiejscowienie czytnika palca jest mega chujowe. Pomijam fakt, ze zamiast na czytnik, kładziesz palec na aparat, ale jest on po prostu za wysoko. Trzymając normalnie telefon nie dosięgałem do niego. Niby błachostka, ale dla mnie to powód za szukaniem innego modelu. Używam czytnika jakieś 50 razy dziennie i musi działać wygodnie. Strzał w kolano, tym bardziej ze w Note zrobili to samo


Moze zostawili sobie w ten sposob furtke na kolejny rok. Najwieksza innowacja s9 - prawidlowe umiejscowienie czytnika. Bo nie wiem kurwa co jeszcze moga wepchnac w te telefony. Ekran 4k moze? Bo wszelkie gadzety elektorniczne chyba im sie wyczerpaly. Niech nastepna generacja bedzie odblokowywana kodem DNA i trzeba bedzie zwalic gruche na ekran zeby go uzyc.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 6 2017 03:48am
Quote (Majonez @ Oct 6 2017 11:16am)
Moze zostawili sobie w ten sposob furtke na kolejny rok. Najwieksza innowacja s9 - prawidlowe umiejscowienie czytnika. Bo nie wiem kurwa co jeszcze moga wepchnac w te telefony. Ekran 4k moze? Bo wszelkie gadzety elektorniczne chyba im sie wyczerpaly. Niech nastepna generacja bedzie odblokowywana kodem DNA i trzeba bedzie zwalic gruche na ekran zeby go uzyc.


Zapłodnienie przez telefon. Ale by było :drool:
Member
Posts: 42,110
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 6 2017 03:56am
Quote (Latwiak @ Oct 6 2017 11:48am)
Zapłodnienie przez telefon. Ale by było :drool:


Zapłodnienie na telefon funkcjonuje od dawna xd
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 6 2017 04:44am
Quote (Elfisher @ 6 Oct 2017 10:49)
Bawiłem się dzisiaj s8+. Umiejscowienie czytnika palca jest mega chujowe. Pomijam fakt, ze zamiast na czytnik, kładziesz palec na aparat, ale jest on po prostu za wysoko. Trzymając normalnie telefon nie dosięgałem do niego. Niby błachostka, ale dla mnie to powód za szukaniem innego modelu. Używam czytnika jakieś 50 razy dziennie i musi działać wygodnie. Strzał w kolano, tym bardziej ze w Note zrobili to samo
paruwkopalce

Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 6 2017 11:44am
Quote (Majonez @ 6 Oct 2017 10:16)
Moze zostawili sobie w ten sposob furtke na kolejny rok. Najwieksza innowacja s9 - prawidlowe umiejscowienie czytnika. Bo nie wiem kurwa co jeszcze moga wepchnac w te telefony. Ekran 4k moze? Bo wszelkie gadzety elektorniczne chyba im sie wyczerpaly. Niech nastepna generacja bedzie odblokowywana kodem DNA i trzeba bedzie zwalic gruche na ekran zeby go uzyc.


akurat problemem nie jest hardware, tylko software. Dobrze to widać na przykładzie iPhone'ów które mając małe akumulatory, mniej ramu czy podobnej mocy obliczeniowej procesory działają dłużej, szybciej i lepiej zarządzają ramem. od jakiegoś czasu Android dogania iOS, ale deweloperzy dalej nie robią dobrych aplikacji dla robocika. wszystko jest darmowe i chujowe, bo jak będzie płatne to każdy sobie pobierze z neta. ja bym oczekiwał mądrzejszego software'u i bardziej wydajnych akumulatorów. sprzetowo wiekszosc obecnych flagowcow spelnia oczekiwania wiekszosci uzytnikow.
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 6 2017 12:14pm
Quote (Majonez @ 6 Oct 2017 11:16)
Moze zostawili sobie w ten sposob furtke na kolejny rok. Najwieksza innowacja s9 - prawidlowe umiejscowienie czytnika. Bo nie wiem kurwa co jeszcze moga wepchnac w te telefony. Ekran 4k moze? Bo wszelkie gadzety elektorniczne chyba im sie wyczerpaly. Niech nastepna generacja bedzie odblokowywana kodem DNA i trzeba bedzie zwalic gruche na ekran zeby go uzyc.


Ekrany 4k w telefonie nie mają sensu, mogą zrobić całkowicie bezramkowy telefon
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 6 2017 01:12pm
Quote (hef @ 6 Oct 2017 20:14)
Ekrany 4k w telefonie nie mają sensu, mogą zrobić całkowicie bezramkowy telefon


Bezramkowy telefon tez nie ma sensu, to wszystko to sa zbedne gadzety tylko po to zeby pokazac, ze nasz telefon jest w tym roku "inny".

Quote (Elfisher @ 6 Oct 2017 19:44)
akurat problemem nie jest hardware, tylko software. Dobrze to widać na przykładzie iPhone'ów które mając małe akumulatory, mniej ramu czy podobnej mocy obliczeniowej procesory działają dłużej, szybciej i lepiej zarządzają ramem. od jakiegoś czasu Android dogania iOS, ale deweloperzy dalej nie robią dobrych aplikacji dla robocika. wszystko jest darmowe i chujowe, bo jak będzie płatne to każdy sobie pobierze z neta. ja bym oczekiwał mądrzejszego software'u i bardziej wydajnych akumulatorów. sprzetowo wiekszosc obecnych flagowcow spelnia oczekiwania wiekszosci uzytnikow.


Z mocniejsza bateria sie zgodze, ale mowie tu o jakims przelomie, a nie o dodaniu trzech godzin do wytrzymalosci. Szczerze watpie, ze softwarowe zmiany nakreca ludzi wystarczajaco mocno na zmiane telefonu co rok czy co dwa lata.

This post was edited by Majonez on Oct 6 2017 01:12pm
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Oct 6 2017 01:16pm
no hej tak się składa że mam android
co chcecie wiedzieć słucham
Go Back To Polska Topic List
Prev1939940941942943966Next
Add Reply New Topic New Poll