d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev19394959697144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 24 2014 07:26am
Zastanawia mnie to, że w ogóle podają tak wysoki wynik KNP w sondażach w reżimowej. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to świadomość bezpieki, że nadchodzi bankructwo i z KNP w sejmie będzie można zwalić na nich (też) winę za ten stan i tym samym na długo się pozbyć Korwina. Luc mode: OFF
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 25 2014 12:54am


ewrybodi :P

Udzieliłem chyba ze 30 wywiadów - i stałem się absolutnie rozpoznawalny w PE, choć jeszcze nie zaczął on działać.
Oczywiście - stara technika: najpierw trzeba trochę o kobietach, Hitlerze itp...


JKM

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jun 25 2014 01:19am
Banned
Posts: 332
Joined: Jun 21 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 25 2014 12:56am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 25 2014 08:54am)
http://www.youtube.com/watch?v=2iRezLBFLRs

ewrybodi  :P


moglby zbic pione z olejniczakiem
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 25 2014 01:53am
Korwin liczy kasę xd
Member
Posts: 379
Joined: Jun 12 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 25 2014 03:15am
Haha. Korwin jak bekowo ''th'' wymawia. Akcent ma lipny, ale słownictwo i składnia jest okej wiec siary nie bedzie
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 25 2014 03:19am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 25 2014 06:54am)
http://www.youtube.com/watch?v=2iRezLBFLRs

ewrybodi  :P

Udzieliłem chyba ze 30 wywiadów - i stałem się absolutnie rozpoznawalny w PE, choć jeszcze nie zaczął on działać.
Oczywiście - stara technika: najpierw trzeba trochę o kobietach, Hitlerze itp...


JKM



haha
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 25 2014 08:21am


Nie najlepsza jakość dźwięku.

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jun 25 2014 08:22am
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 27 2014 12:51am


http://www.youtube.com/watch?v=i1JBLyIrHZ4

Polecam kanał yt: Archiwum PL

Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 27 2014 12:55am
Ja tam chlam kozlaka bo jest najlepszy, wspieranie polskiego przemyslu browarniczego wprawia mnie dodatkowo w znakomite samopoczucie, taka wisienka na torcie :o

Go Back To Polska Topic List
Prev19394959697144Next
Add Reply New Topic New Poll