Zastanawia mnie to, że w ogóle podają tak wysoki wynik KNP w sondażach w reżimowej. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to świadomość bezpieki, że nadchodzi bankructwo i z KNP w sejmie będzie można zwalić na nich (też) winę za ten stan i tym samym na długo się pozbyć Korwina. Luc mode: OFF