d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev193949596971197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Feb 14 2013 10:30am
mysle, ze w tym przypadku pay to play nie wprowadza, za duzy potencjal lezy w zagospodarowaniu graczy zrazonych platnymi i nie najlepszymi jednoczesnie grami
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 14 2013 10:36am
A MNIE JUŻ TTO IRYTUJE! WYSKAKUJO MI BLEDY ZA KARZDYM RAZEM JAK WCHODZE Z TP I GUWNO Z GRANIA JEST< NO JA NIEMOGE
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 10:40am
Quote (JohnyCage @ 14 Feb 2013 17:36)
A MNIE JUŻ TTO IRYTUJE! WYSKAKUJO MI BLEDY ZA KARZDYM RAZEM JAK WCHODZE Z TP I GUWNO Z GRANIA JEST< NO JA NIEMOGE


Format imo
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 14 2013 10:42am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 17:40)
Format imo


yup, szykuje się w ten łikend
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 10:43am
Quote (JohnyCage @ 14 Feb 2013 17:42)
yup, szykuje się w ten łikend


Gieb fg za pomoc
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 10:46am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 17:43)
Gieb fg za pomoc


czemu jestes afk?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 10:50am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 17:46)
czemu jestes afk?


W pracy jestem
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 10:54am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 17:50)
W pracy jestem


miales ze mna grac :|
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 10:56am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 17:54)
miales ze mna grac :|


Kolo 21 zagramy :<
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 11:02am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 17:56)
Kolo 21 zagramy :<


kurwa, dzisiaj mecze to bede dopiero po 23 :<
Go Back To Polska Topic List
Prev193949596971197Next
Add Reply New Topic New Poll