d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev19394959697469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 13 2013 03:47am
Alez genialna pogoda jest, az przyjemnie sie jutro bedzie bieglo ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2013 03:48am
Quote (anywayACID @ 13 Apr 2013 10:47)
Alez genialna pogoda jest, az przyjemnie sie jutro bedzie bieglo ;)


Genialna? Miałem właśnie wyjść a tu nagle lunęło... i dalej leje. Może pod wieczór dam radę.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 13 2013 03:49am
Quote (Grigo @ 13 Apr 2013 10:48)
Genialna? Miałem właśnie wyjść a tu nagle lunęło... i dalej leje. Może pod wieczór dam radę.


no u mnie z 15 * i bezchmurne niebo ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2013 03:51am
Quote (anywayACID @ 13 Apr 2013 10:49)
no u mnie z 15 * i bezchmurne niebo ;)


Pozazdrościć :huh:
Niestety w tych Kalenji nie da rady biegać w deszczu, bo mi szybko woda się dostanie do butów, no i nie mam żadnego stroju na takie warunki. Jakbym założył taką przeciwdeszczówkę to pewnie w 5 minut byłbym upocony jak świnia :D
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 13 2013 03:54am
Ja czekam na jutro, dzisiaj zaraz zmykam na sauenke i relaksik w jacuzzi. Sprobuje jutro zrobic tak z 1h 17-18 na 15km. Bede happy ;) ZObaczymy na ile organizm i glowa pozwoli ;p
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2013 03:55am
Quote (anywayACID @ 13 Apr 2013 10:54)
Ja czekam na jutro, dzisiaj zaraz zmykam na sauenke i relaksik w jacuzzi. Sprobuje jutro zrobic tak z 1h 17-18 na 15km. Bede happy ;) ZObaczymy na ile organizm i glowa pozwoli ;p


Powodzenia :)
U mnie właśnie słoneczko się przedarło przez chmury ^_^
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 13 2013 03:56am
Quote (kefir @ 12 Apr 2013 23:37)
wygoda to jedyny czynnik


http://bi.gazeta.pl/im/2/11362/z11362222Q,Buty-nurka-wykonane-sa-ze-skory--a-ich-podeszwy-z-.jpg
kup sobie takie buty, chuj ze niewygodne, przynajmniej sa trwale
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 13 2013 06:54am
Quote (arachno_m @ 13 Apr 2013 01:09)
wszystkie ze stabliną szeroką podeszwą np. Asics Cumulus (szukaj zeszłorocznych modeli - są w przecenach).




Tanie buty to są w Stanach. (zasada: nowy model=100$, model przeceniony=50$)
U nas muszą przecież ściągnąć cło, dodać vat i jeszcze swoją marżę.

Jeśli trialowe to największy wybór oferuje Salomon.

Z Asicsa masz:
- lahar (wersja gtx jest na goretexie)
- fuji attack /gtx
- fuji trainer
- gel target

Saucony:
- xodus 3.0
- razr 2.0
- peregrine

Brooks:
- cascadia

Mizuno:
- wave ascend

Puma:
- fox
- faas 250 trial

Adidas:
- kanadia
- response trail
- snow glide
- supernova riot

Najlepiej wybierz się do profesjonalnego sklepu dla biegaczy (w Wawie jest kilka) i poprzymierzaj, zobacz który model najlepiej Ci leży i na który Cię stać :)


Nie polecam słuchać doradztwa w wykonaniu pracowników Decathlonów/Gosportów/Intersportów/sklepów nike/adidas/reebok.
W większości przypadków są to ludzie z łapanki z bieganiem nie mający nic wspólnego. Do takich sklepów udajemy się po konkretny model, jeśli mamy już upatrzony i cena jest satysfakcjonująca.


Szykujemy się z chłopakami z Wro na Orlen Marathon.
Pewnie 10k pobiegnę ze znajomym. Koleżanka i znajomy trener lecą 42k.


to są wszystko modele trial pod nogę pronującą? bo mam kanadie od paru lat, kupuje tę serię i raczej nie wydaje mi się
jeszcze jak możesz, bo widzę, zę się orientujesz w tych sklepach, to polecić mi jakiś?
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Apr 13 2013 09:53am
i chuj bieganie strzelil, rozjebalem wczoraj skokowy na sparingach :(
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 13 2013 12:01pm
mam depreche przed jutrzejszym biegiem ;< chce zrobic dobry czas, ale nie czuje sie chyba na silach, a nie chce zawiesc siebie ani staruszka ;<
Go Back To Polska Topic List
Prev19394959697469Next
Add Reply New Topic New Poll