Quote (doktor_ironia @ 11 Jun 2011 16:22)
Dobra, wcześniej wszystko dobrze działało, dziś odpalam - długo się ładuje po zalogowaniu - naciskam na public game i czekam, czekam, na czacie mi pisze, że mnie rozłączyło. Po jakimś czasie pokazuje jakieś gry i wchodzę w pierwszą lepszą - i takie czary "the server couldn't authorize your account...". Na czacie co 30sec pokazuje mi komunikat, że stara się połączyć (1 z 5), (2 z 5) itd.
Wyłączyłem antywira, firewalla i to samo. Przedtem wszystko mi działało.
Co może być nie tak?
serwery sie jebia troche ostatnio i sa problemy z MM i z dolaczaniem sie do gier