d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev19394959697206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Jun 3 2011 06:56am
Quote (Peu @ Jun 3 2011 12:51pm)
www.heroesofnewerth.com/trial

jakieś cenne rady na początek ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jun 3 2011 07:44am
Quote (toldi @ 3 Jun 2011 14:56)
jakieś cenne rady na początek ?


Graj nostatsy i sie ucz. Nic wiecej nie poradze.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jun 3 2011 06:53pm
Kolejna zajebista gra po której nie widzę stats. Jeśli tej mi nie zaliczy to usuwam hona.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jun 4 2011 06:56am


Lol
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jun 11 2011 08:22am
Dobra, wcześniej wszystko dobrze działało, dziś odpalam - długo się ładuje po zalogowaniu - naciskam na public game i czekam, czekam, na czacie mi pisze, że mnie rozłączyło. Po jakimś czasie pokazuje jakieś gry i wchodzę w pierwszą lepszą - i takie czary "the server couldn't authorize your account...". Na czacie co 30sec pokazuje mi komunikat, że stara się połączyć (1 z 5), (2 z 5) itd.
Wyłączyłem antywira, firewalla i to samo. Przedtem wszystko mi działało.

Co może być nie tak?
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Jun 11 2011 08:26am
Miałeś się uczyc ^^
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jun 11 2011 08:34am
Quote (Dreedeq @ Jun 11 2011 04:26pm)
Miałeś się uczyc ^^


No wiem;d tak chciałem zobaczyć co tam piszczy w trawie.
Member
Posts: 1,077
Joined: May 13 2011
Gold: 5.00
Warn: 30%
Jun 11 2011 08:45am
Lubie hona
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2011 09:03am
Quote (doktor_ironia @ 11 Jun 2011 16:22)
Dobra, wcześniej wszystko dobrze działało, dziś odpalam - długo się ładuje po zalogowaniu - naciskam na public game i czekam, czekam, na czacie mi pisze, że mnie rozłączyło. Po jakimś czasie pokazuje jakieś gry i wchodzę w pierwszą lepszą - i takie czary "the server couldn't authorize your account...". Na czacie co 30sec pokazuje mi komunikat, że stara się połączyć (1 z 5), (2 z 5) itd.
Wyłączyłem antywira, firewalla i to samo. Przedtem wszystko mi działało.

Co może być nie tak?


serwery sie jebia troche ostatnio i sa problemy z MM i z dolaczaniem sie do gier
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Jun 15 2011 10:55am
Nie działa mi hon, wam też?
Go Back To Polska Topic List
Prev19394959697206Next
Add Reply New Topic New Poll