Quote (b0b3k @ 13 Dec 2010 14:14)
Gdzie zdajesz w polsce czy w norwegii?
W Warszawie na Odlewniczej
Quote (l1pa @ 13 Dec 2010 14:14)
tez tak mówiłem :DD
i dupka ;] 4 razy bylo, a teraz musze godizny wykupić
Lepiej tak mowic niz mowic ze sie nie zda na pewno
