d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19394959697125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 13 2010 07:14am
Quote (Spark3399 @ Dec 13 2010 02:13pm)
Drugi niestety :( Ale teraz musze zdac tak czy inaczej :)


tez tak mówiłem :DD
i dupka ;] 4 razy bylo, a teraz musze godizny wykupić
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Dec 13 2010 07:18am
Quote (b0b3k @ 13 Dec 2010 14:14)
Gdzie zdajesz w polsce czy w norwegii?


W Warszawie na Odlewniczej

Quote (l1pa @ 13 Dec 2010 14:14)
tez tak mówiłem :DD
i dupka ;] 4 razy bylo, a teraz musze godizny wykupić


Lepiej tak mowic niz mowic ze sie nie zda na pewno :P
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 13 2010 07:19am
A tak ogółem to ile mieliście błędów na teorii i na praktyce?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Dec 13 2010 07:27am
Quote (AlCapoone @ 13 Dec 2010 14:19)
A tak ogółem to ile mieliście błędów na teorii i na praktyce?


Na teorii 0.
Pierwszy egzamin praktyczny oblałem na omijaniu pojazdu.
Drugi na górce
Za trzecim zdałem :>
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Dec 14 2010 10:14am
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Dec 14 2010 10:15am
Quote (Spark3399 @ 14 Dec 2010 18:14)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


gz ;)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 14 2010 10:16am
Quote (Spark3399 @ Dec 14 2010 05:14pm)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


To nieźle ;)
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Dec 14 2010 10:17am
Quote (AlCapoone @ 13 Dec 2010 14:19)
A tak ogółem to ile mieliście błędów na teorii i na praktyce?


po 0
tylko ze praktyke zdalem za 4 :ph34r:

Quote (Spark3399 @ 14 Dec 2010 17:14)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


brawo
Member
Posts: 233
Joined: Dec 14 2010
Gold: 0.00
Dec 14 2010 10:33am
Quote (Spark3399 @ Dec 14 2010 05:14pm)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


Rzeczywiście śmieszne :)
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Dec 14 2010 11:44am
Quote (Spark3399 @ 14 Dec 2010 17:14)
Zdalem ^_^

Tylko smiechu bylo troche po przepuszczalem goscia na skrzyzowaniu, a jakis z tylu skoda we mnie wjechal i pozniej pol godziny stalismy :lol:


Gz.
Trzeba będzie niedługo na jakiś parking się przejechać żeby potem nie bylo problemow większych jak wpadnę w poślizg
Go Back To Polska Topic List
Prev19394959697125Next
Add Reply New Topic New Poll