Quote (colos @ Dec 30 2010 10:17pm)
moje oczy maja sie lepiej niz u sokola
kateikyoushi hitman reborn po 20 odcinku jest dobre
kuroshitsuji
kuroshitsuji II
the world god only knows
sora no otoshimono
sora no otoshimono forte
nurarihyon no mago
zajebiste anime
kuroshitsuji - pisza, ze komedia horror

nie przemawia do mnie, albo komedia, albo horror
sora no otoshimono - kiedy poogladalem oh! my goddess i shuffle wzialem sie wlasnie za sora no otoshimono po poogladaniu stwierdzam, ze mam dosc mieszaniny swiatow demonow ludzi i aniolow -.-
the world god only knows

nie ogladalem, ale chyba to samo co wyzej

,ale dzieki za porady!
jak skoncze ogladac
higurashi no naku koro ni
to mysle nad
Mushishi - z tego co widze, jest zajebiste
Quote (Kubus @ Dec 30 2010 10:38pm)
Grobowiec Świetlików
slyszalem o tym, podobno ciezki i zmuszajacy do reflekcji film, na dobicie w chujowy dzien se poogladam
This post was edited by JarooJas on Dec 30 2010 04:10pm