d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev19394959697146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 14 2014 01:29pm
Quote (Janusz_Tracz @ May 14 2014 08:10pm)
alksa to ja szanuje........

http://www.youtube.com/watch?v=ARMGmT1GTKk


ale aliksa to ty szanuj /e sorry ze ci wyjebalem traczek na poprzednia strone :(

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 14 2014 01:29pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 16 2014 05:36pm

Epic :o
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 23 2014 08:31am
jeden z pierwszych bejsowych numerow jakie uslyszalem, do tej pory mam ciary jak to leci. malo ambitny, ale pamietam moja reakcje jak to pierwszy raz uslyszalem :ph34r: chwycilo od razu

Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 23 2014 09:58am

dość ciekawy utwór
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 26 2014 07:06pm


perkussiv [*]
amex [*]
/e amexa remix wlasnie z tej samej epki tez w chuuuj zacny. gosciu mial swoj niepowtarzalny styl. teraz trzaska jakies tam techno. tez dobre, ale pod szyldem amex robil mega robote. z reszta zaraz zajebe nastepnego posta

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 26 2014 07:17pm
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 26 2014 07:18pm

zgonujcie
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 26 2014 07:27pm


:ph34r: piękna napierdalanka
/e chujnia na yt jednak, ale jak kogos stac to polecam w 320 ogarnac z soulseeka :D elo

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 26 2014 07:32pm
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 27 2014 02:40am
sry za spamik, troche mnie ponioslo w nocy :D

jedzie ktoś na Audioriver w tym roku? pare ciekawostek na mainstage'u bedzie
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 27 2014 06:39am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ May 27 2014 02:06am)
http://www.youtube.com/watch?v=wM9OQzXP2Bc

perkussiv [*]
amex [*]
/e amexa remix wlasnie z tej samej epki tez w chuuuj zacny. gosciu mial swoj niepowtarzalny styl. teraz trzaska jakies tam techno. tez dobre, ale pod szyldem amex robil mega robote. z reszta zaraz zajebe nastepnego posta



wow, dobry skurwiel
na audioriver zajebiscie byloby pojechac, ile bilet?

e; ja jak dobrze pojdzie, to sie na Dominatora wybiore <3

This post was edited by JarooJas on May 27 2014 06:43am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 27 2014 07:45am
Quote (JarooJas @ May 27 2014 01:39pm)
wow, dobry skurwiel
na audioriver zajebiscie byloby pojechac, ile bilet?

e; ja jak dobrze pojdzie, to sie na Dominatora wybiore <3


moim skromnym zdaniem Steeel lepszy, ale banglaja obydwa cudnie

do ktoregos tam lipca 190 zl, lineup jest calkiem zacny(mowa o mainstejdzu, bo wiadomo ze w tematycznych namiotach to swoja droga jest rozpierdol tez):

Little Dragon
Trentemøller live
LTJ Bukem
S.P.Y feat. MC LowQui
Phace b2b Misanthrop
Dom & Roland

Hybrid Minds feat. Riya
Audio

tymi sie jaram, poza tym jest sporo innych o ktorych nawet nie slyszalem, bo reprezentuja jakies inne stylowki pewnie. tak czy siak imo warto w tym roku.
co to dominator? jakis hardcore'owy audioriver? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev19394959697146Next
Add Reply New Topic New Poll