Quote (drewas @ 3 Jun 2011 14:36)
ja tam lubje horrorshow, ale ostatnia płytka średnia, ta go alex go, z 3 fajne kawałki na 9
ja to dopiero bede ogarnial ich od nowa i co jak pajac na pomaranczowo piszesz ja ledwo na ocy pacze a ty takie oczojeby dajesz ziomeg weno zrob cos a ja ide kszaki podlac bo cieplo