d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev193949596971680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 31 2009 03:10pm
Quote (arczi19 @ Mon, Aug 31 2009, 11:09pm)
Zniszcze cie jutro, do blizza mam dzownic wiec przy okazji przekaze ta wiadomosc, moze dzieki temu cos szybciej ruszy z moim kontem. Mother fucker.


MUJBORZECOJAZROBIE
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 31 2009 03:17pm
do 3 fazy dochodzimy. raid jest extended wiec moze damy rade w przyszlym tygodniu :P
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Aug 31 2009 03:22pm
Quote (melua @ Mon, 31 Aug 2009, 23:17)
do 3 fazy dochodzimy. raid jest extended wiec moze damy rade w przyszlym tygodniu :P


Nam się udało go zabić za 2 razem jak tylko weszliśmy w fazę 3 :). To już jest win w tym momencie jeżeli nikt nie spieprzy z sanity.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 03:38pm
yogg bez keeperow na 10 done ;p

ee zjebanie z czegos +4 na 25 to graniczy z cudem skoro mozesz se sanity odnawiac

This post was edited by DeathSquadOfVip on Aug 31 2009 03:42pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 03:50pm
Quote (melua @ Mon, 31 Aug 2009, 22:17)
do 3 fazy dochodzimy. raid jest extended wiec moze damy rade w przyszlym tygodniu :P
tzn robicie raid id extended ?
nie oplaca sie imo, patrz ile gearu stracicie z 1 clearu do yogga
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 03:53pm
Quote (Pozer @ Mon, Aug 31 2009, 09:50pm)
tzn robicie raid id extended ?
nie oplaca sie imo, patrz ile gearu stracicie z 1 clearu do yogga


no chyba ze wyczyszczenie calosci, lub zebranie skladu, to jest problem.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 04:04pm
Quote (wielkiburak @ Mon, 31 Aug 2009, 22:53)
no chyba ze wyczyszczenie calosci, lub zebranie skladu, to jest problem.
akurat na fri epici to zawsze jest sklad :d
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 31 2009 04:06pm
oj na ulduar to ciezko zebrac grupe... na totc to co innego. ogolnie zaproponowalem gmowi zeby ludzie ktorzy chodza na uldu mieli prio na itemy z totc, no i troszke sytuacja sie poprawila, ale jednak nadal jest problem ze slackerami ;/
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 31 2009 04:11pm
Quote (melua @ Mon, Aug 31 2009, 10:06pm)
oj na ulduar to ciezko zebrac grupe... na totc to co innego. ogolnie zaproponowalem gmowi zeby ludzie ktorzy chodza na uldu mieli prio na itemy z totc, no i troszke sytuacja sie poprawila, ale jednak nadal jest problem ze slackerami ;/


U nas na toca przychodzi 50 osób :D A na uldu hardmode ledwo 30.
Member
Posts: 11,252
Joined: Nov 10 2005
Gold: 11,934.60
Aug 31 2009 04:20pm
Quote (xxxRedxxx @ Tue, 1 Sep 2009, 00:11)
U nas na toca przychodzi 50 osób :D A na uldu hardmode ledwo 30.


Eh, ja mam 30 na toc i 20 na hms :c
Go Back To Polska Topic List
Prev193949596971680Next
Closed New Topic New Poll