Quote (melua @ Mon, Aug 31 2009, 10:06pm)
oj na ulduar to ciezko zebrac grupe... na totc to co innego. ogolnie zaproponowalem gmowi zeby ludzie ktorzy chodza na uldu mieli prio na itemy z totc, no i troszke sytuacja sie poprawila, ale jednak nadal jest problem ze slackerami ;/
U nas na toca przychodzi 50 osób

A na uldu hardmode ledwo 30.