d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1933934935936937966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 4 2017 06:50am
Quote (yaro @ 4 Sep 2017 13:12)
@toyo, gdzie kupowałeś?

GearBest, bierzesz wysyłke z Chin i Priority Line. Wtedy jest mniejsza szansa dodatkowych opłat.

838,88 PLN wyszło, ale jakąś małą zniżkę miałem za poprzednie zakupy.

Quote (Ajven @ 4 Sep 2017 14:00)
nie tylko, ale nie widze w tym momencie najmniejszej konukrencji dla iphona, WP jest systemem kilka razy lepszym niz android ale nie ma aplikacji wiec tak na ta chwile tylko iphone

Wyjaśnij w jaki sposób dokładnie WP jest kilka razy lepszy od Androida?
Skoro jest tak dobry to czemu nie jest tak popularny?
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 4 2017 06:59am
Quote (toyo @ Sep 4 2017 02:50pm)

Wyjaśnij w jaki sposób dokładnie WP jest kilka razy lepszy od Androida?
Skoro jest tak dobry to czemu nie jest tak popularny?


co do pierwszego pytania - telefon za 350 zl jest bardziej wydajny niz telefon na androidzie za 2k, jest szybszy, soft zaimplementowany jest duzo lepszy. Telefo nie lapie zwiech, wybudza sie plynnie i reposnywnoscia bije na glowe androida.
co do 2 pytrania -s tawiam dlatego ze nawet na tym froum masz przyglupow ktorzy sa swietymi fanbojami androida i nigdy nie przyznaja ze jest cos lepszego niz ich android, no i tak ameba chodzi i powtarza swoje chuja warte opinie, a drugi powod to malo apek tam na prawde nie ma softu :/

Nie mniej oceniajac WP jako system to android nie ma do niego startu, oczywiscie ios jest kilkanascie razy lepszy od WP ale to juz inna historia
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Sep 4 2017 07:02am
Masc na bol dupy polecam
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 4 2017 07:50am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ Sep 4 2017 03:02pm)
Masc na bol dupy polecam


rozumiem ze z doswiadczenia ? nie mozesz wytrzymac ze android to gowno i stosujesz 24/7
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 4 2017 07:53am
Quote (Ajven @ 4 Sep 2017 15:50)
rozumiem ze z doswiadczenia ? nie mozesz wytrzymac ze android to gowno i stosujesz 24/7


d2jsp Forums > Polska > Android > Temat Oficjalny kup sobie nokie 3310 baranie, nigdy się nie zacina a jej funkcję nie powinny sprawić problemu osobnikowi z niskim IQ

Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 4 2017 07:53am
Quote (Alyx @ Sep 4 2017 03:53pm)
d2jsp Forums > Polska > Android > Temat Oficjalny kup sobie nokie 3310 baranie, nigdy się nie zacina a jej funkcję nie powinny sprawić problemu osobnikowi z niskim IQ


to dlatego nokia 3310 to wasz telefon narodowy ;)
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 4 2017 10:20am
na chuj wy gadacie z tym odrzutem?
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 4 2017 10:27am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Sep 4 2017 06:20pm)
na chuj wy gadacie z tym odrzutem?


bo ci znowu % dobije synku
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Sep 5 2017 04:38am
W temacie Android.
Nowa słuchawka Xiaomi z czystym androidem na pokładzie:

Xiaomi Mi A1
Android 7.1.2 Nougat
Snapdragon 625 z 4 GB RAM i 64 GB
dual SIM standby mode ze slotem SD
brak info o obsłudze LTE 800MHz (B20)
5,5 " Full HD pokryty szkłem Gorilla Glass (401ppi)
Obudowa metalowa 7,3mm gr.
Podwójny aparat tył 12 Mpix (26mm i 56mm) z optyczną stabilizacją.
pojedyńczy aparat przód 5Mpix
Bateria 3080 mAh
USB-C fast charge
gniazdo słuchawkowe
brak NFC

Cena w chinach od 14 września ~900zł. W Pre-Order chyba już są za około 220euro.
Ma być sprzedawany oficjalnie w PL (X-KOM) gdzies w październiku ... cena pewnie +30-40% więcej od chińskiej ceny.

This post was edited by yaro on Sep 5 2017 04:41am
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 5 2017 04:42am
Quote (yaro @ 5 Sep 2017 12:38)
W temacie Android.
Nowa słuchawka Xiaomi z czystym androidem na pokładzie:

Xiaomi Mi A1
Android 7.1.2 Nougat
Snapdragon 625 z 4 GB RAM i 64 GB
dual SIM standby mode ze slotem SD
brak info o obsłudze LTE 800MHz (B20)
5,5 " Full HD pokryty szkłem Gorilla Glass (401ppi)
Obudowa metalowa 7,3mm gr.
Podwójny aparat tył 12 Mpix (26mm i 56mm) z optyczną stabilizacją.
pojedyńczy aparat przód 5Mpix
Bateria 3080 mAh
USB-C fast charge
gniazdo słuchawkowe
brak NFC

Cena w chinach od 14 września ~900zł
Ma być sprzedawany oficjalnie w PL (X-KOM) gdzies w październiku ... cena pewnie +30-40% więcej od chińskiej ceny.


To jest właśnie Xiaomi Mi 5X tylko fabrycznie z czystym softem.
Ogólnie jeśli chodzi o ten model to z tego co pamiętam nie ma NFC, poza tym raczej bez wad.

Spidersweb:
"Czym jest Xiaomi Mi A1? W wielkim skrócie jest to zaprezentowany nieco ponad miesiąc temu Xiaomi Mi5X, który nie pracuje pod kontrolą oprogramowania MIUI 9. Zamiast tego napędza go czysty Android wzbogacony o kilka programów Xiaomi, pozwalających wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia, takie jak podwójny aparat lub możliwość pracy jako pilot."
Go Back To Polska Topic List
Prev1933934935936937966Next
Add Reply New Topic New Poll