Quote (Elfisher @ Sep 3 2017 08:42am)
Chyba jak telefonu używasz tylko do dzwonienia i pisania prostych smsow. Nawet używając spotify do muzy i netflixa etc nie trzymając nic na fonie dostępna pamięć (~12gb) szybko się zapcha aplikacjami w których nie można czyścić pamięci cache. Ewentualnie zostanie ci z 2gb pamięci do wykorzystania na kilka zdjęć lub minutę filmu. Nawet 32 GB to już mało
ogladac filmy na 4 calowym ekranie - gratuluje biedy w polsce
Spotify jest online - czyzbys nie mial dostepu do internetu wszedzie ?
nie oceniaj normalny ludzich bez swoj bieda pryzmat
This post was edited by Ajven on Sep 3 2017 12:53am