Quote (Ajven @ Sep 2 2017 08:02pm)
na pewno nie w tych bajkach gdzie android dziala :)
mam one plus three, s7e i s8+ - wszystkie te telefony przez system na ktorym pracuja sa gownem, OP3 czasami potrzebuje 20 sekund by dojsc do normalnego dzialania po wybudzeniu, na s7e polaczenie vpn + firefox + outlook = zawieszane i wywalanie appek bo za malo pamieci - s8 to i tak najgorsza porazka z tych telefonow
Masz zepsuty telefon, skoro 20 sekund Ci potrzebuje na wybudzenie.

Moja Xperia Z3 compact działa bardzo dobrze już... 2 lata. I szczerze - widzę różnicę między iphone7 64 gb a Xperią, ale nie wartą przepaści cenowej między tymi telefonami.
A Ty piszesz o jakimś gównianym SE i wychwalasz jego szybkość działania itd.
Słabo trochę.