d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1929930931932933966Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 11:06am
zabawiaj mnie dalej :)
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 2 2017 11:07am
zablokowany a pies nadal szczekaq :D wykurwiaj
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 11:08am
wiecej
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 11:14am
more ?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 2 2017 11:55am
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 07:14pm)
more ?


Mam iphona 7 64 GB.
Jednoczesnie dalej mam Xperie Z3 compact i nic mi sie tam nie wieszalo, a mialem w chuj apek poinstalowanych.

I gdzie jest teraz Twoj Bog? :rolleyes:
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 12:02pm
na pewno nie w tych bajkach gdzie android dziala :)

mam one plus three, s7e i s8+ - wszystkie te telefony przez system na ktorym pracuja sa gownem, OP3 czasami potrzebuje 20 sekund by dojsc do normalnego dzialania po wybudzeniu, na s7e polaczenie vpn + firefox + outlook = zawieszane i wywalanie appek bo za malo pamieci - s8 to i tak najgorsza porazka z tych telefonow
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 2 2017 12:16pm
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 08:02pm)
na pewno nie w tych bajkach gdzie android dziala :)

mam one plus three, s7e i s8+ - wszystkie te telefony przez system na ktorym pracuja sa gownem, OP3 czasami potrzebuje 20 sekund by dojsc do normalnego dzialania po wybudzeniu, na s7e polaczenie vpn + firefox + outlook = zawieszane i wywalanie appek bo za malo pamieci - s8 to i tak najgorsza porazka z tych telefonow


Masz zepsuty telefon, skoro 20 sekund Ci potrzebuje na wybudzenie. :huh:
Moja Xperia Z3 compact działa bardzo dobrze już... 2 lata. I szczerze - widzę różnicę między iphone7 64 gb a Xperią, ale nie wartą przepaści cenowej między tymi telefonami.
A Ty piszesz o jakimś gównianym SE i wychwalasz jego szybkość działania itd.
Słabo trochę.
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 12:31pm
3 telefony mam uszkodzone a wczesniej 20 innych ? jasnee :)

dlatego ze najtanszy iphone > najlepszy android i taki iphone se rozkalda na lopatki topowe telefony z androidem
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Sep 2 2017 02:13pm
Quote (Last_Hope @ Sep 2 2017 07:55pm)
Mam iphona 7 64 GB.
Jednoczesnie dalej mam Xperie Z3 compact i nic mi sie tam nie wieszalo, a mialem w chuj apek poinstalowanych.

I gdzie jest teraz Twoj Bog? :rolleyes:



Wszystko ladnie pieknie, ale iphone 7 nie wystepuje w wersji 64gb.

I gdzie jest twoj bog?
Go Back To Polska Topic List
Prev1929930931932933966Next
Add Reply New Topic New Poll