d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev19293949596144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 24 2014 02:10am
Frakcji "Europa Narodów i ci" w PE nie będzie.
No, to nie będzie - będziemy mieli nieco gorszą pozycję w PE - i tyle. I jakieś 15% mniej pieniedzy. Trudno.
Niewątpliwa jest tu wina Frontu Narodowego. Przedstawiciele FN, z p.Maryną Le Pen na czele, od tygodni zapewniali, że mamy im ufać, że zbiorą odpowiedni zestaw CEPów (to warunek: co najmniej 25 CEPów z co najmniej 7 krajów). Jeszcze wczoraj (!) twierdzili, że tym siódmym będzie jakiś mityczny Bułgar, który właściwie już się zdecydował, tylko ma trudności we własnej partii - itd.
Tak było rano. O 16.30 było kolejne posiedzenie - i wszyscy oczekiwali, że pojawi się ten Bułgar. Tymczasem ku zaskoczeniu wszystkich przestawicie FN oświadczyli, ze nie mogą z nami współpracować, z uwagi na oskarżenia mnie o anty-semityzm. Tak, oni wiedzą, że to bzdura, ale prasa nie da im spokoju.
Spytalem tylko: to macie juz tego Bułgara i (jeszcze bardziej mityczną) Słowenkę? Nie...
No, to zdumieni wyszliśmy i usiedliśmy w ogródku po drugiej stroie ulicy. Podchodzili do nas i przysiadali się przedstawiciele innych partyj wyrażając sympatię i niezrozumienie. Po czym przylecieli przedstawiciele FN, że ta Słowenka to jednak będzie, i czy my nie zgodzilibyśmy się dać im jednego CEPa... Odpowiedziałem, że jak już ta Słowenka się znajdzie, to pogadamy - mając absolutną pewność, że gdyby się znalazła, to podpisaliby porozumienie z samym Lucyferem, nie tylko ze mną... Choć podobno p.Philippeau, v-Prezes FN, od kilku dni trąbił, że On z nami nie chce....
Jednak Słowenka się nie znalazła - więc po problemie.


JKM

Osobiście bardzo mnie to zmartwiło, choć może jednak lepiej...

http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-nocne-rozmowy-korwin-mikkego-z-le-pen-bardzo-burzliwe,nId,1447244

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jun 24 2014 02:13am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 24 2014 04:40am
Ozjasz Goldberg antysemita?Widze, ze zwalanie winy na Polakow za IIWS przybiera coraz wiekszego tempa. Zaraz bedziemy wyplacac odszkodowania, politykow oskarza sie o antysemityzm. Nawet takich ktorzy z antysemityzmem nie maja nic wspolnego.

https://www.facebook.com/wipler/posts/749422828442377

Wipler nakurwia w starcrafta ;]]]

This post was edited by kefir on Jun 24 2014 04:49am
Member
Posts: 467
Joined: Aug 26 2008
Gold: 244.80
Jun 24 2014 05:04am
KEFIR OGARNIJ TELEFON BO DZIWKI MAMY I NIE WIEM CO Z TA MELINA
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 24 2014 05:51am
ale ta le pen jest mierna
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 24 2014 06:04am
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 24 2014 06:05am
przeciez twoj ruhc juz ne istnieje
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 24 2014 06:36am
Quote (Eripe @ Jun 24 2014 02:05pm)
przeciez twoj ruhc juz ne istnieje


to
Banned
Posts: 332
Joined: Jun 21 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 24 2014 06:36am
Quote (Eripe @ Jun 24 2014 02:05pm)
przeciez twoj ruhc juz ne istnieje


twoj ruch istnieje rozjebali tylko koalicje z komuchami
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 24 2014 06:37am
Quote (Eluce @ Jun 24 2014 02:36pm)
twoj ruch istnieje rozjebali tylko koalicje z komuchami


ze co ?
Banned
Posts: 332
Joined: Jun 21 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 24 2014 06:39am
Quote (tco1 @ Jun 24 2014 02:37pm)
ze co ?


wyjebali postkomuchow (kalisz, kwasniewski itd)
Go Back To Polska Topic List
Prev19293949596144Next
Add Reply New Topic New Poll