Quote (pawlosek @ 29 Nov 2010 10:33)
Zdane, w końcu.
Za trzecim razem w Rzeszowie. A nigdy wcześniej nie jeździłem autem po śniegu, uff.

gz
Quote (Kuba_1990 @ 7 Dec 2010 11:34)
Ja miałem śmieszną sytuacje w tamtym tygodniu na egzaminie. Był to pierwszy dzien po tym jak tak zasypało, egzaminator kazał mi wjechać na osiedle , wjazd był zajebiście zasypany miałem wątpliwości co do podjazdu no i utknęliśmy ... egzaminator poprosił mnie żebym wyszedł i zaczął pchać auto... pomogłem a poźniej mnie upierdolił :((((

Quote (Push3r @ 13 Dec 2010 13:41)
Teoretyczny zdany, w piątek praktyka

gl
Quote (AlCapoone @ 13 Dec 2010 13:42)
Ja już mam od 6 miesięcy

Fajnie się jeździ
gz