d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19293949596125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 13 2010 06:42am
Ja już mam od 6 miesięcy ;) Fajnie się jeździ
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 13 2010 06:44am
Quote (pawlosek @ 29 Nov 2010 10:33)
Zdane, w końcu.
Za trzecim razem w Rzeszowie. A nigdy wcześniej nie jeździłem autem po śniegu, uff. :baby:


gz
Quote (Kuba_1990 @ 7 Dec 2010 11:34)
Ja miałem śmieszną sytuacje w tamtym tygodniu na egzaminie. Był to pierwszy dzien po tym jak tak zasypało, egzaminator kazał mi wjechać na osiedle , wjazd był zajebiście zasypany miałem wątpliwości co do podjazdu no i utknęliśmy ... egzaminator poprosił mnie żebym wyszedł i zaczął pchać auto... pomogłem a poźniej mnie upierdolił :((((


:(
Quote (Push3r @ 13 Dec 2010 13:41)
Teoretyczny zdany, w piątek praktyka :D


gl
Quote (AlCapoone @ 13 Dec 2010 13:42)
Ja już mam od 6 miesięcy ;) Fajnie się jeździ


gz
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 13 2010 06:47am

A Ty Crunk masz prawko?

This post was edited by AlCapoone on Dec 13 2010 06:47am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 13 2010 06:47am
Quote (AlCapoone @ 13 Dec 2010 13:47)
A Ty Crunk masz prawko?


Oczywko, kategoria B juz ponad 3 lata, poźno troche zrobiłem kurs.
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Dec 13 2010 06:47am
Quote (AlCapoone @ Dec 13 2010 12:42pm)
Ja już mam od 6 miesięcy ;) Fajnie się jeździ


Mam od 2miesiecy, od miesiaca jezdze. Owszę bardzo fajnie sie jezdzi b)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 13 2010 06:49am
Quote (zidan3 @ Dec 13 2010 01:47pm)
Mam od 2miesiecy, od miesiaca jezdze. Owszę bardzo fajnie sie jezdzi b)


Przednio napędowcem troche kijowo. Ciągle brak trakcji itp.
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Dec 13 2010 06:59am
Jutro praktyczny :baby:
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Dec 13 2010 07:05am
Quote (Spark3399 @ 13 Dec 2010 14:59)
Jutro praktyczny  :baby:


powodzenia ^_^ 1y raz?
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Dec 13 2010 07:13am
Drugi niestety :( Ale teraz musze zdac tak czy inaczej :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Dec 13 2010 07:14am
Quote (Spark3399 @ 13 Dec 2010 14:13)
Drugi niestety :( Ale teraz musze zdac tak czy inaczej :)


Gdzie zdajesz w polsce czy w norwegii?
Go Back To Polska Topic List
Prev19293949596125Next
Add Reply New Topic New Poll