☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev
1
92
93
94
95
96
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 229339
Replies: 26528
Track Topic
hanni_69
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold
:
0.83
#931
Aug 13 2010 04:48pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 13 2010 10:44pm)
Fixd
http://www.youtube.com/watch?v=VXWTlYzVFUA
i pierwszy kat
stare, fajne czasy
pociągasz mnie Nadciągający Wole Piżmowy ( ale na wakacjach słuchamy Purpurowych Godów )
BeQuiet
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold
:
10,060.00
Warn: 20%
#932
Aug 13 2010 04:48pm
Quote (XoXOMEGAXoX @ 14 Aug 2010 00:19)
ide do kumpla na chlanie i palenie
obys nie wrocil
Rinmoshiteku
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold
:
1,616.66
#933
Aug 13 2010 04:49pm
Albo nvm, nie chce 10%, k
This post was edited by Rinmoshiteku on Aug 13 2010 04:49pm
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#934
Aug 13 2010 04:49pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 14 2010 12:49am)
[dorsz]
Jak wam sie podoba dorsz?
Dopiero to widzialem na konkurencyjnym forum.
This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Aug 13 2010 04:50pm
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#935
Aug 13 2010 04:51pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 13 2010 11:49pm)
[img]dorsz[/img]
Jak wam sie podoba dorsz?
Fajny.
This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:52pm
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#936
Aug 13 2010 04:52pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 13 2010 10:51pm)
Fajny.
No wiadomo, że fajny dorsz ; d
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#937
Aug 13 2010 04:53pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 11:52pm)
No wiadomo, że fajny dorsz ; d
Ten dorsz z napisem jest lepszy ; DDD
zrub siga
This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:55pm
Rinmoshiteku
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold
:
1,616.66
#938
Aug 13 2010 04:56pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 13 Aug 2010 23:53)
Ten dorsz z napisem jest lepszy ; DDD
zrub siga
Nie chcialo mi sie dokladniej napisu robic, chujowy wyszedl.
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#939
Aug 13 2010 04:59pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 13 2010 11:56pm)
Nie chcialo mi sie dokladniej napisu robic, chujowy wyszedl.
Nie no, fajnie wyszło.
Btw, zrobiłbyś sig z lowriderem? Z ryjem Kelthuza.
This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:59pm
zuoozuoo
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
206.67
Warn: 30%
#940
Aug 13 2010 05:01pm
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:28am)
Jutro zrobię sobie focię to Ci dam ; o
wolałbym focię bez koszulki
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:28am)
A teraz The Analogs i Heroes 3
analogs!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
92
93
94
95
96
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact