d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev192939495962653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Aug 13 2010 04:48pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 13 2010 10:44pm)
Fixd

http://www.youtube.com/watch?v=VXWTlYzVFUA


i pierwszy kat <3

stare, fajne czasy

pociągasz mnie Nadciągający Wole Piżmowy ( ale na wakacjach słuchamy Purpurowych Godów )
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Aug 13 2010 04:48pm
Quote (XoXOMEGAXoX @ 14 Aug 2010 00:19)
ide do kumpla na chlanie i palenie


obys nie wrocil
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold: 1,616.66
Aug 13 2010 04:49pm
Albo nvm, nie chce 10%, k

This post was edited by Rinmoshiteku on Aug 13 2010 04:49pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 13 2010 04:49pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 14 2010 12:49am)
[dorsz]
Jak wam sie podoba dorsz?


Dopiero to widzialem na konkurencyjnym forum.

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Aug 13 2010 04:50pm
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:51pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 13 2010 11:49pm)
[img]dorsz[/img]

Jak wam sie podoba dorsz?



Fajny.

This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:52pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 13 2010 04:52pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 13 2010 10:51pm)
Fajny.


No wiadomo, że fajny dorsz ; d
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:53pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 11:52pm)
No wiadomo, że fajny dorsz ; d


Ten dorsz z napisem jest lepszy ; DDD

zrub siga

This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:55pm
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold: 1,616.66
Aug 13 2010 04:56pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 13 Aug 2010 23:53)
Ten dorsz z napisem jest lepszy ; DDD

zrub siga


Nie chcialo mi sie dokladniej napisu robic, chujowy wyszedl. :(
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:59pm
Quote (Rinmoshiteku @ Aug 13 2010 11:56pm)
Nie chcialo mi sie dokladniej napisu robic, chujowy wyszedl. :(


Nie no, fajnie wyszło.
Btw, zrobiłbyś sig z lowriderem? Z ryjem Kelthuza.

This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:59pm
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 13 2010 05:01pm
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:28am)
Jutro zrobię sobie focię to Ci dam ; o

wolałbym focię bez koszulki :wub: <3 :wub:
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:28am)
A teraz The Analogs i Heroes 3 :WUB:


analogs! <3
Go Back To Polska Topic List
Prev192939495962653Next
Closed New Topic New Poll