d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev19293949596717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 30 2010 01:17pm
Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 20:15)
o, to jest ten horror ktory sobie zostawilem 'na potem'
wciąga ?


Swietna fabula i ogolnie genialna konstrukacja. 10/10
Member
Posts: 6,438
Joined: May 14 2008
Gold: 1.01
Warn: 20%
Dec 30 2010 01:19pm
manga to kurestwo :(
care
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 01:22pm
Quote (Saygon @ Dec 30 2010 08:17pm)
Swietna fabula i ogolnie genialna konstrukacja. 10/10


oke, dodaned do 'play listy'

w ogole, lucky star, o czym to jest co to jest, slyszalem, ze dosc spoko

This post was edited by JarooJas on Dec 30 2010 01:27pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 30 2010 01:52pm
Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 20:22)
oke, dodaned do 'play listy'

w ogole, lucky star, o czym to jest co to jest, slyszalem, ze dosc spoko


Moj numer jeden na liscie ulubionych :D
To anime jest o niczym i albo je sie kocha albo nienawidzi. Po prostu kilka dni z zycia przecietnych japonskich nastolatek, ale zrobione w stylu kyoto animation wiec ma swoj zajebisty urok. Jesli przebrniesz przez pierwszy odcinek, ktory jest zwyczajnie beznadziejny to reszte juz gladko ogarniesz. Generalnie poczatki sa malo ciekawe bo chyba dopiero po czwartym odcinku zmienil sie scenarzysta i styl sie troszke zmienil. Goraco polecam. Po obejrzeniu oczywiscie ogladamy jedna oav, ktora rowniez jest swietna.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Dec 30 2010 02:11pm
Quote (HuDy @ Dec 30 2010 08:19pm)
manga to kurestwo :(
care


marna prowokacja :zzz:
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 30 2010 03:17pm
Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 19:47)
; D jak juz z lecimy licytacją

to kiedys sobie przypomnialem o clannadzie, to tylko kierunek- siostry pokoj, cel zajebac laptopa nastepnie po schodach na dol, nastawienie wody na herbate, pozniej zrobienie sobie w chuj kanapek, godzina bodajze 9-10 rano, do lozka z laptopem i tak skonczylem ogladac dwie serie tj clannad i clannad af, 13godzin ogladania ; D, oczy mialem jak jebany krUlik

teraz pierdole takie zabawy bo jestem slepy jak kret -.-

e:
btw
nie mam co ogladac -.-
gieb jakies tytuly


moje oczy maja sie lepiej niz u sokola
kateikyoushi hitman reborn po 20 odcinku jest dobre
kuroshitsuji
kuroshitsuji II
the world god only knows
sora no otoshimono
sora no otoshimono forte
nurarihyon no mago

zajebiste anime

This post was edited by colos on Dec 30 2010 03:17pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 03:23pm
nurarihyon no mago to anime masz na mysli ?

czy wszystko z grubsza czcionka

This post was edited by marvolo on Dec 30 2010 03:23pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 03:30pm
wlasnie czytam mange bleacha i powiem jedno "przeginaja pale juz"
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 30 2010 03:34pm
Quote (marvolo @ 30 Dec 2010 22:23)
nurarihyon no mago      to anime masz na mysli ?

czy  wszystko z grubsza czcionka


wszystko na czarno jest nice
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 03:35pm
zalezy u mnie czcionka jest na bialo ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev19293949596717Next
Add Reply New Topic New Poll