Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 20:22)
oke, dodaned do 'play listy'
w ogole, lucky star, o czym to jest co to jest, slyszalem, ze dosc spoko
Moj numer jeden na liscie ulubionych

To anime jest o niczym i albo je sie kocha albo nienawidzi. Po prostu kilka dni z zycia przecietnych japonskich nastolatek, ale zrobione w stylu kyoto animation wiec ma swoj zajebisty urok. Jesli przebrniesz przez pierwszy odcinek, ktory jest zwyczajnie beznadziejny to reszte juz gladko ogarniesz. Generalnie poczatki sa malo ciekawe bo chyba dopiero po czwartym odcinku zmienil sie scenarzysta i styl sie troszke zmienil. Goraco polecam. Po obejrzeniu oczywiscie ogladamy jedna oav, ktora rowniez jest swietna.