d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev19293949596146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 5 2014 11:19am


perfekcyjny kawalek, polecam dobrze przesluchac od poczatku do konca

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 5 2014 11:22am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 5 2014 11:26am
zna sie :P

z tego samego lp ten track lubie, chyba nawet juz dawalem:


Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 5 2014 11:33am
remix zajebisty, jaranko jest ogolnie produkcjami icicle, gosciu ma tak zajebiscie 'precyzyjne; numery pod wzgledem produkcja, mozna powiedziec ze kazdy kawalek- stan igla. w sumie noisia to samo, z reszta polecam ich studio obczaic na yyt :D dubstepy icicle tez robil i gral duzo polecam sprawdzic jak ktos lubi klimaty


tak powinien brzmiec dubstep, definicja dobrego brzmienia w tym gatunku imo
troche sie wczulem :D
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 5 2014 11:42am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 5 May 2014 18:33)
remix zajebisty, jaranko jest ogolnie produkcjami icicle, gosciu ma tak zajebiscie 'precyzyjne; numery pod wzgledem produkcja, mozna powiedziec ze kazdy kawalek- stan igla. w sumie noisia to samo, z reszta polecam ich studio obczaic na yyt :D  dubstepy icicle tez robil i gral duzo polecam sprawdzic jak ktos lubi klimaty

http://www.youtube.com/watch?v=sdkd1Id2KKo
tak powinien brzmiec dubstep, definicja dobrego brzmienia w tym gatunku imo
troche sie wczulem :D


z dubstepu to praktycznie tylko skreama produkcje sobie slucham czasem. wole bardziej okolice uk garage/dwutakt ;)

ale chetnie poslucham tego co dales. nie lubie tylko tego wixiarskiego scierwa pokroju nero, borgore itp.
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 5 2014 12:18pm
Quote (Janusz_Tracz @ May 5 2014 06:42pm)
z dubstepu to praktycznie tylko skreama produkcje sobie slucham czasem. wole bardziej okolice uk garage/dwutakt ;)

ale chetnie poslucham tego co dales. nie lubie tylko tego wixiarskiego scierwa pokroju nero, borgore itp.


tez garazowo lubie; rinse.fm same przejebane wrzutki na yt jesli chodzi o 140. emsi wkurwia czasami ale da sie przeczekac jakos
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
May 5 2014 01:07pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 8 2014 11:47am

:drool:
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 14 2014 10:09am

duze rzeczy :) szkoda ze 240p

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on May 14 2014 10:11am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 14 2014 01:10pm
alksa to ja szanuje........

Go Back To Polska Topic List
Prev19293949596146Next
Add Reply New Topic New Poll