Quote (BUZZ_ASTRAL @ 5 May 2014 18:33)
remix zajebisty, jaranko jest ogolnie produkcjami icicle, gosciu ma tak zajebiscie 'precyzyjne; numery pod wzgledem produkcja, mozna powiedziec ze kazdy kawalek- stan igla. w sumie noisia to samo, z reszta polecam ich studio obczaic na yyt :D dubstepy icicle tez robil i gral duzo polecam sprawdzic jak ktos lubi klimaty
http://www.youtube.com/watch?v=sdkd1Id2KKo
tak powinien brzmiec dubstep, definicja dobrego brzmienia w tym gatunku imo
troche sie wczulem

z dubstepu to praktycznie tylko skreama produkcje sobie slucham czasem. wole bardziej okolice uk garage/dwutakt

ale chetnie poslucham tego co dales. nie lubie tylko tego wixiarskiego scierwa pokroju nero, borgore itp.