Quote (sleeperek @ Mon, Aug 31 2009, 07:07pm)
bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego
traba migruj m8
vouch i tak hero dajemy

fakt ze do 35% juz nam 5 osob padlo i dps byl w chuj wolny wiec nie bylo sensu dalej ciagnac to wipenelismy