d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev192939495961680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 12:34pm
Quote (zYwi3c @ Mon, Aug 31 2009, 06:19pm)
dziala na gemy :>


to mnie latwy oklamal
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 12:39pm
Quote (sleeperek @ Mon, Aug 31 2009, 07:07pm)
bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego

traba migruj m8


vouch i tak hero dajemy :p fakt ze do 35% juz nam 5 osob padlo i dps byl w chuj wolny wiec nie bylo sensu dalej ciagnac to wipenelismy
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 31 2009 01:48pm
my probujemy yogga na 25. ciezko przyznam :P wszyscy musza ogarniac walke, nie ma miejsca na bledy :)
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 01:50pm
Quote (melua @ Mon, Aug 31 2009, 07:48pm)
my probujemy yogga na 25. ciezko przyznam :P wszyscy musza ogarniac walke, nie ma miejsca na bledy :)


yogga + ile?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 31 2009 01:52pm
Quote (wielkiburak @ Mon, Aug 31 2009, 07:50pm)
yogga + ile?


+4. pierwszy raz robimy to na 25 osob. a moja gildia jest taka, ze jest ok 13 osob w miare dobrych, a reszta to lipa ;p
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 31 2009 02:34pm
JAK MNIE WKURWIAJA CI EXPLOITERZY...
jebance na wg w minute wygrywaja ~~
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Aug 31 2009 02:47pm
Quote (melua @ Mon, 31 Aug 2009, 21:52)
+4. pierwszy raz robimy to na 25 osob. a moja gildia jest taka, ze jest ok 13 osob w miare dobrych, a reszta to lipa ;p


vouch ! :<
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 02:54pm
Quote (LatwyEz @ Mon, Aug 31 2009, 08:34pm)
JAK MNIE WKURWIAJA CI EXPLOITERZY...
jebance na wg w minute wygrywaja ~~


powiedzial notoryczny bociarz na av :)
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 31 2009 03:06pm
Quote (wielkiburak @ Mon, Aug 31 2009, 10:54pm)
powiedzial notoryczny bociarz na av :)


chuj z tym ;d
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 03:09pm
Quote (LatwyEz @ Mon, Aug 31 2009, 09:06pm)
chuj z tym ;d


Zniszcze cie jutro, do blizza mam dzownic wiec przy okazji przekaze ta wiadomosc, moze dzieki temu cos szybciej ruszy z moim kontem. Mother fucker.
Go Back To Polska Topic List
Prev192939495961680Next
Closed New Topic New Poll