d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1927928929930931966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Sep 2 2017 08:23am
Quote (Ajven @ 2 Sep 2017 15:22)
no jasne to lepszy jest android "moge zmienic kolor klawiatury - o ile sie odwiesi", wole mniejsza mozwliwosc personalizacji ale w zmiaan miec cos co dziala i jest oparte na wysokiej jakosci sofcie
Łap!
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 09:00am
a na kij mi to :) to wy macie bol dupy ze sie smieje z gownianego androida ;)
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 2 2017 09:32am
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 03:00pm)
a na kij mi to :) to wy macie bol dupy ze sie smieje z gownianego androida ;)


Nie wiem jak innym ale nawet na starszym 2gb ramu telefonie z androidem nic mi sie nie zacina a co dopiero jakies nowsze flagowce. Mamy 2017 rok xD
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 09:40am
Quote (Fatality-SoF @ Sep 2 2017 05:32pm)
Nie wiem jak innym ale nawet na starszym 2gb ramu telefonie z androidem nic mi sie nie zacina a co dopiero jakies nowsze flagowce. Mamy 2017 rok xD


yhym a one plus three sie wiesza na wybudzaniu ... a s7e sie wiesza przy odpalonym vpnie i pisaniu maila - ale ofc telefon 2gb ramu sie nie wiesza, prosze cie takie bajki to nie do mnie :)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 2 2017 10:19am
Quote (Ajven @ 2 Sep 2017 16:40)
yhym a one plus three sie wiesza na wybudzaniu ... a s7e sie wiesza przy odpalonym vpnie i pisaniu maila - ale ofc telefon 2gb ramu sie nie wiesza, prosze cie takie bajki to nie do mnie :)


wykurwiaj z tego forum błaźnie. kochasz swojego ajfona to zwal sobie chuja i odpuść. po co na siłę chcesz komuś udowodnić że jego wybór jest gorszy od twojego? aż tak jesteś niedowartościowany, że musisz podbudować swoje ego w internecie? kolejny pozer
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 2 2017 10:44am
Quote (Elfisher @ Sep 2 2017 04:19pm)
wykurwiaj z tego forum błaźnie. kochasz swojego ajfona to zwal sobie chuja i odpuść. po co na siłę chcesz komuś udowodnić że jego wybór jest gorszy od twojego? aż tak jesteś niedowartościowany, że musisz podbudować swoje ego w internecie? kolejny pozer


jak dla mnie to gościu trolluje ale troche słabo mu to wychodzi XD taki "zachodniarz" czanowy.
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 10:45am
Quote (Elfisher @ Sep 2 2017 06:19pm)
wykurwiaj z tego forum błaźnie. kochasz swojego ajfona to zwal sobie chuja i odpuść. po co na siłę chcesz komuś udowodnić że jego wybór jest gorszy od twojego? aż tak jesteś niedowartościowany, że musisz podbudować swoje ego w internecie? kolejny pozer


synku bo ci zylka peknie, zwale sobie na twoja twarz jak bede mial ochote :)

Jestescie biedni to uzywacie chujowego sprzetu na androidzie nic w tym dziwnego i nigdy nie przyznacie ze iphone i ios lepszy bo musielibyscie przyznac ze gowna uzywacie a wasza mentalnosc robaka wam na to nie pozwoli :)
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 2 2017 10:50am
wykurwiaj
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 10:51am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Sep 2 2017 06:50pm)
wykurwiaj


oho kolejna biedota androidowa ;)
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 2 2017 10:52am
wykurwiaj
Go Back To Polska Topic List
Prev1927928929930931966Next
Add Reply New Topic New Poll