Quote (Elfisher @ Sep 2 2017 06:19pm)
wykurwiaj z tego forum błaźnie. kochasz swojego ajfona to zwal sobie chuja i odpuść. po co na siłę chcesz komuś udowodnić że jego wybór jest gorszy od twojego? aż tak jesteś niedowartościowany, że musisz podbudować swoje ego w internecie? kolejny pozer
synku bo ci zylka peknie, zwale sobie na twoja twarz jak bede mial ochote

Jestescie biedni to uzywacie chujowego sprzetu na androidzie nic w tym dziwnego i nigdy nie przyznacie ze iphone i ios lepszy bo musielibyscie przyznac ze gowna uzywacie a wasza mentalnosc robaka wam na to nie pozwoli
