d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1926927928929930966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 1 2017 10:20am
Quote (toyo @ 1 Sep 2017 17:05)
Które "chińczyki" są najciekawsze? Słyszałem fajne rzeczy o Xiaomi 5X (~ 800 zł), jest jeszcze jakiś bang for the buck telefon?


oneplus chyba tylko
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 2 2017 02:59am
Quote (Ajven @ Sep 1 2017 04:09pm)
xiaomi to chyba najgorsza marka aktualnie


why? cena / podzespoly wypadaja chyba najlepiej.
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 03:00am
bo jak mam wydac 800zl za xiaomi a za 1100 zl mam iphona se to nawet nie spojrze na ta chinszczyzne
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 2 2017 07:25am
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 09:00am)
bo jak mam wydac 800zl za xiaomi a za 1100 zl mam iphona se to nawet nie spojrze na ta chinszczyzne


ale xiaomi za 800zl bedzie mial wszystko 2x lepsze od tego iphona za 1100 :P
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Sep 2 2017 07:39am
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 11:00am)
bo jak mam wydac 800zl za xiaomi a za 1100 zl mam iphona se to nawet nie spojrze na ta chinszczyzne

Ale kogo?
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 07:47am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ Sep 2 2017 03:39pm)
Ale kogo?


misia go-go
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 2 2017 07:59am
Quote (Ajven @ 2 Sep 2017 10:00)
bo jak mam wydac 800zl za xiaomi a za 1100 zl mam iphona se to nawet nie spojrze na ta chinszczyzne


ajfon se kosztuje ~1500zl jesli nie chcesz kupowac wersji 16gb co jest kurwa żałosne opur w 2k17 roku.
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 08:01am
Quote (Elfisher @ Sep 2 2017 03:59pm)
ajfon se kosztuje ~1500zl jesli nie chcesz kupowac wersji 16gb co jest kurwa żałosne opur w 2k17 roku.


w polsce gdzie ceny dla biedoty sa chore :) nawet w czechach za 1100zl kupisz :) i wole iphona 16 gb niz xiaomi 20TB
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 2 2017 08:08am
Quote (Ajven @ Sep 2 2017 02:01pm)
w polsce gdzie ceny dla biedoty sa chore :) nawet w czechach za 1100zl kupisz :) i wole iphona 16 gb niz xiaomi 20TB


ja tam nie lubie jak tworca systemu mysli, ze wie lepiej co chce robic ze swoim urzadzeniem i kontroluje wszystko co moge zainstalowac. takie idiotoodporne sprzety bez mozliwosci konfiguracji.
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Sep 2 2017 08:22am
Quote (Fatality-SoF @ Sep 2 2017 04:08pm)
ja tam nie lubie jak tworca systemu mysli, ze wie lepiej co chce robic ze swoim urzadzeniem i kontroluje wszystko co moge zainstalowac. takie idiotoodporne sprzety bez mozliwosci konfiguracji.


no jasne to lepszy jest android "moge zmienic kolor klawiatury - o ile sie odwiesi", wole mniejsza mozwliwosc personalizacji ale w zmiaan miec cos co dziala i jest oparte na wysokiej jakosci sofcie
Go Back To Polska Topic List
Prev1926927928929930966Next
Add Reply New Topic New Poll