☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Android > Temat Oficjalny
Prev
1
919
920
921
922
923
966
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 209909
Replies: 9653
Track Topic
wbw1
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold
:
0.00
#9201
Jul 10 2017 05:08am
Quote (hehehehehe @ Jul 10 2017 10:54am)
Gunwo. Tylko Apple.
Potwierdzam. Dostalem wlasnie jakis sluzbowy pazdzierz z Androide i sie tylko wkurwiam.
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#9202
Jul 10 2017 05:46am
Dzięki
wbw1
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold
:
0.00
#9203
Jul 11 2017 03:56pm
Quote (Unsatiable @ Jul 10 2017 12:46pm)
Dzięki
nie ma za co.
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#9204
Jul 16 2017 09:07am
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo
consciousness
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold
:
290.00
Warn: 10%
#9205
Jul 16 2017 09:08am
Quote (Kanzelos @ Jul 16 2017 05:07pm)
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo
Jak mozna nosic telefon razem z kluczami w wjednej kieszeni
Chyba, ze Ci go matka kupi i nie szanujesz go tak jak jej.
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#9206
Jul 16 2017 09:10am
Quote (consciousness @ Jul 16 2017 05:08pm)
Jak mozna nosic telefon razem z kluczami w wjednej kieszeni :drool:
Chyba, ze Ci go matka kupi i nie szanujesz go tak jak jej.
5 cali nosze od 3 lat i nic mu się nie dzieje
oczywko obudowa nikklin i folia jest
This post was edited by Kanzelos on Jul 16 2017 09:11am
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#9207
Jul 16 2017 09:12am
Quote (Kanzelos @ 16 Jul 2017 17:07)
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo
Ja czesto nosze taki duzy telefon w jednej kieszeni z kluczykami od samochodu. Jak masz duze kieszenie, to nie powinno byc problemu.
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#9208
Jul 16 2017 09:52am
jako że uwielbiam budżętowe smartfony bo się o nie nie martwię że rozjebie, to kupiłem to xiaomi 3/32 od janusza z obsługą lte
korzystam dużo z internetu więc 5,5 cal powinno zwiększyć wygodę użytkowania
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#9209
Jul 27 2017 06:15am
wrzucam przez odina twrp dla s49505
wszystko pass ale jak chce wejsć do niego przez vol up home power to wchodzi do recovery
Elfisher
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold
:
50.00
#9210
Jul 27 2017 10:22pm
Quote (l1pa @ 27 Jul 2017 13:15)
wrzucam przez odina twrp dla s49505
wszystko pass ale jak chce wejsć do niego przez vol up home power to wchodzi do recovery
a przez vol down?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
919
920
921
922
923
966
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact