d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1919920921922923966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Jul 10 2017 05:08am
Quote (hehehehehe @ Jul 10 2017 10:54am)
Gunwo. Tylko Apple.



Potwierdzam. Dostalem wlasnie jakis sluzbowy pazdzierz z Androide i sie tylko wkurwiam.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 10 2017 05:46am
Dzięki
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Jul 11 2017 03:56pm
Quote (Unsatiable @ Jul 10 2017 12:46pm)
Dzięki



nie ma za co.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Jul 16 2017 09:07am
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jul 16 2017 09:08am
Quote (Kanzelos @ Jul 16 2017 05:07pm)
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo



Jak mozna nosic telefon razem z kluczami w wjednej kieszeni :drool:
Chyba, ze Ci go matka kupi i nie szanujesz go tak jak jej.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Jul 16 2017 09:10am
Quote (consciousness @ Jul 16 2017 05:08pm)
Jak mozna nosic telefon razem z kluczami w wjednej kieszeni :drool:
Chyba, ze Ci go matka kupi i nie szanujesz go tak jak jej.


5 cali nosze od 3 lat i nic mu się nie dzieje :)
oczywko obudowa nikklin i folia jest

This post was edited by Kanzelos on Jul 16 2017 09:11am
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 16 2017 09:12am
Quote (Kanzelos @ 16 Jul 2017 17:07)
ktos z Was nosi telefon 5,5 cala w kieszeni z kluczami ? czy to już za dużo


Ja czesto nosze taki duzy telefon w jednej kieszeni z kluczykami od samochodu. Jak masz duze kieszenie, to nie powinno byc problemu.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Jul 16 2017 09:52am
jako że uwielbiam budżętowe smartfony bo się o nie nie martwię że rozjebie, to kupiłem to xiaomi 3/32 od janusza z obsługą lte
korzystam dużo z internetu więc 5,5 cal powinno zwiększyć wygodę użytkowania
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 27 2017 06:15am
wrzucam przez odina twrp dla s49505
wszystko pass ale jak chce wejsć do niego przez vol up home power to wchodzi do recovery
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 27 2017 10:22pm
Quote (l1pa @ 27 Jul 2017 13:15)
wrzucam przez odina twrp dla s49505
wszystko pass ale jak chce wejsć do niego przez vol up home power to wchodzi do recovery


a przez vol down?
Go Back To Polska Topic List
Prev1919920921922923966Next
Add Reply New Topic New Poll