d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev19192939495120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 21 2015 01:18pm
sprzedalem 4 keye za 400fg
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Mar 21 2015 01:31pm
Quote (hehehehehe @ 21 Mar 2015 21:18)
sprzedalem 4 keye za 400fg


Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 21 2015 03:15pm


Nie ma zartow z Murky'm.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 21 2015 03:56pm
dobry push


szkoda, ze na blackheartcie xd
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 22 2015 08:59am
chetnie by mz kims pogral, bo granie solo jest masakra...
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 22 2015 09:00am
min 3 osoby bo inaczej rag
Member
Posts: 4,201
Joined: Mar 4 2006
Gold: 580.23
Mar 22 2015 08:26pm
Jakie czynniki wpływają na zdobywanie PD? Ostatnio miałem najwięcej "Zabitych" a zdobyte doświadczenie było o wiele mniejsze od innych. Mam na myśli podstawowe doświadczenie za grę.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 22 2015 11:20pm
Quote (joshi @ 23 Mar 2015 04:26)
Jakie czynniki wpływają na zdobywanie PD? Ostatnio miałem najwięcej "Zabitych" a zdobyte doświadczenie było o wiele mniejsze od innych. Mam na myśli podstawowe doświadczenie za grę.


imo czas gry
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 23 2015 06:11am
gram sobie hammerką, jest fajna i gr asie fajnie, moge szybko i efektownie karac wrogow, nais.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 23 2015 06:29am
Quote (Bozia @ 23 Mar 2015 06:20)
imo czas gry



to jest chyba exp za fragi + exp za jungle + wyssany exp creepkow na linii. Jak typ biegal i tylko zabijal to widocznie wyssal mniej niz typ ktory stal na linii
Go Back To Polska Topic List
Prev19192939495120Next
Add Reply New Topic New Poll