d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev191929394951197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Feb 14 2013 08:08am
to jest open beta, czy gra będzie free?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 14 2013 08:13am
Quote (LoQ @ 14 Feb 2013 15:08)
to jest open beta, czy gra będzie free?


open beta zjedz kotleta, ale podobno ma nie być płatna tylko ma wyglądać tak, że ludzie za rl kasę będą sobie coś kupować, coś jak grzybki w s&f, takie chodzą słuchy
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 14 2013 08:18am
Quote (JohnyCage @ 14 Feb 2013 15:13)
open beta zjedz kotleta, ale podobno ma nie być płatna tylko ma wyglądać tak, że ludzie za rl kasę będą sobie coś kupować, coś jak grzybki w s&f, takie chodzą słuchy


oni sa stanowczo przeciwko 'pay to win' kupic mozesz jedynie kosmetyke lub zakladki w skrzynce
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 08:34am
Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 15:18)
oni sa stanowczo przeciwko 'pay to win' kupic mozesz jedynie kosmetyke lub zakladki w skrzynce


albo za 1000 dolarow wykupic swoj wlasny item, czyli robisz jakis item, placisz im 1000 dolcze i twoj item mozna wydropic
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 14 2013 08:36am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Feb 2013 15:34)
albo za 1000 dolarow wykupic swoj wlasny item, czyli robisz jakis item, placisz im 1000 dolcze i twoj item mozna wydropic


nawet stulejka myszy? (BEZ POWIĄZAN PROSZE)
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Feb 14 2013 08:36am
czyli tak czy siak trzeba będzie coś dać $$ aby zagrać ? Kurde, gra wygląda przekozak. Jaki jest max lvl?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2013 08:37am
Quote (LoQ @ 14 Feb 2013 15:36)
czyli tak czy siak trzeba będzie coś dać $$ aby zagrać ? Kurde, gra wygląda przekozak. Jaki jest max lvl?


nie?
chyba nie rozumiesz co to znaczy "stanowczo przeciwko pay to win"

This post was edited by EustachyMotyka on Feb 14 2013 08:38am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 14 2013 08:38am
Quote (LoQ @ 14 Feb 2013 15:36)
czyli tak czy siak trzeba będzie coś dać $$ aby zagrać ? Kurde, gra wygląda przekozak. Jaki jest max lvl?


\/ \/ \/ \/ \/ \/

Quote (Swartor @ 14 Feb 2013 15:18)
oni sa stanowczo przeciwko 'pay to win' kupic mozesz jedynie kosmetyke lub zakladki w skrzynce


ciezko 1strone przeczytac?
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Feb 14 2013 08:44am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 14 2013 03:37pm)
nie?
chyba nie rozumiesz co to znaczy "stanowczo przeciwko pay to win"


jest różnica pomiędzy pay to win a pay to play skarbie.

This post was edited by LoQ on Feb 14 2013 08:44am
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Feb 14 2013 08:45am
grałem w wersję alfa? dunno to było na początku roku akademickiego, dużo się zmieniło w rozgrywce?
Go Back To Polska Topic List
Prev191929394951197Next
Add Reply New Topic New Poll