Quote (Shichirobei @ 2 Dec 2011 21:31)
w HiMym jestem na bieżąco. a tak nawiasem, dlaczego w tym tyg nie bylo odcinka? codziennie w necie sprawdzam i nie wiem ocb. w tv nie emitowali?
90% seriali na przerwe ( midseason break ) jak co roku

wracaja w styczniu
E; Jednak tylko 1 tydzien przerwy byl -> za 3 dni nowy odcinek
This post was edited by zYwi3c on Dec 2 2011 01:34pm