to naprawde głupia wymówka
/najgorsze jest to że mam już 3tygodniową przerwę w jeżdżeniu, bo kiedy skończyłem te 30h jazd i zapisałem się na egzamin to okazało się że będę musiał czekać 3tygodnie więc pewnie wykupie sobie jeszcze ze 1-2h przed egzaminem żeby się rozgrzać
