d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19192939495125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 24 2010 12:37pm
Quote (Carwer @ 13 Nov 2010 00:21)
mam juz prawko :) Jezeli o to pytasz


Nie masz mózgu czy ślepiów?
Member
Posts: 84
Joined: Aug 28 2010
Gold: 0.00
Nov 26 2010 05:31am
Zdałem dzisiaj =D za 5tym razem w Legnicy :banana:
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Nov 26 2010 05:50am
Quote (XoXOMEGAXoX @ 24 Nov 2010 19:56)
posiadam A i B


posiadam A i B, mysle nad C
Member
Posts: 3,560
Joined: May 17 2010
Gold: 1,079.00
Nov 26 2010 05:51am
Quote (eshi @ 26 Nov 2010 12:31)
Zdałem dzisiaj =D za 5tym razem w Legnicy :banana:


gZ :D

ja zdałem za 2 w Gdynii :P
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 26 2010 06:01am
Quote (eshi @ 26 Nov 2010 12:31)
Zdałem dzisiaj =D za 5tym razem w Legnicy :banana:


Wazne ze zdane, gz. ^_^
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Nov 29 2010 03:33am
Zdane, w końcu.
Za trzecim razem w Rzeszowie. A nigdy wcześniej nie jeździłem autem po śniegu, uff. :baby:
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 7 2010 03:01am
Na rondzie jednopasmowym przy jezdzie na wprost trzeba jechac jak najblizej prawej krawedzi bez kierunkowskazu i przy wyjezdzie wlaczyc prawy?
Member
Posts: 9,202
Joined: Jan 31 2008
Gold: 62.40
Dec 7 2010 04:34am
Ja miałem śmieszną sytuacje w tamtym tygodniu na egzaminie. Był to pierwszy dzien po tym jak tak zasypało, egzaminator kazał mi wjechać na osiedle , wjazd był zajebiście zasypany miałem wątpliwości co do podjazdu no i utknęliśmy ... egzaminator poprosił mnie żebym wyszedł i zaczął pchać auto... pomogłem a poźniej mnie upierdolił :((((
Member
Posts: 363
Joined: Dec 5 2010
Gold: 69.00
Warn: 20%
Dec 10 2010 07:08pm
Quote (cagiva @ Aug 11 2010 06:54pm)
to naprawde głupia wymówka

/najgorsze jest to że mam już 3tygodniową przerwę w jeżdżeniu, bo kiedy skończyłem te 30h jazd i zapisałem się na egzamin to okazało się że będę musiał czekać 3tygodnie więc pewnie wykupie sobie jeszcze ze 1-2h przed egzaminem żeby się rozgrzać B)


dokladnie ;]
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 13 2010 06:41am
Teoretyczny zdany, w piątek praktyka :D
Go Back To Polska Topic List
Prev19192939495125Next
Add Reply New Topic New Poll