d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev191929394952653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 13 2010 04:40pm
Quote (marvolo @ Aug 14 2010 12:22am)
szukam jakiegos filmu ...cos epic zeby bylo


Wsciekle piesci weza.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:42pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 13 2010 11:40pm)
Wsciekle piesci weza.


Fixnij ten epicki kawałek, może zapomnę o długu.

http://www.youtube.com/watch?v=VXWTlYzVFUA
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Aug 13 2010 04:42pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 13 2010 10:40pm)
Wsciekle piesci weza.


ANDRZEJ JEST MIŁY ANDRZEJ MILY JEST, KIEDY GO WIDZE POD PACHAMI MAM OKTOBERFEST <3

uwielbiam to
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:43pm
co kupic?
htc hd2 czy samsung galaxy s? :<
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 13 2010 04:44pm
Fixd

Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Aug 13 2010 04:44pm
pozdrawiam hehe.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 13 2010 04:45pm
Quote (hanni_69 @ Aug 14 2010 12:42am)
ANDRZEJ JEST MIŁY ANDRZEJ MILY JEST, KIEDY GO WIDZE POD PACHAMI MAM OKTOBERFEST <3

uwielbiam to


Tancze, az mnie bolą kolana. Na sniadanie była kaszana. I kasza manna o smaku bananna. A na drugie sniadanie było wino tanie, a karp plywal w wannie az zdechl.

Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 14 2010 12:45am)
Masz szczęście, dawg.

Pozostało ci jedynie 250 fg do spłaty.


NO WEZ SIE KURDE

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Aug 13 2010 04:46pm
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:45pm
Masz szczęście, dawg.

Pozostało ci jedynie 250 fg do spłaty.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Aug 13 2010 04:46pm
Jak wam sie podoba moj nowy ava?

Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 13 2010 10:47pm)
Słabizna imo.
Poprzedni lepszy.



:(

This post was edited by vVanted on Aug 13 2010 04:53pm
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:47pm
Quote (vVanted @ Aug 13 2010 11:46pm)
Jak wam sie podoba moj  nowy ava?


Słabizna imo.
Poprzedni lepszy.

This post was edited by martyna_fajny_mish on Aug 13 2010 04:47pm
Go Back To Polska Topic List
Prev191929394952653Next
Closed New Topic New Poll