Quote (JarooJas @ Dec 30 2010 07:47pm)
; D jak juz z lecimy licytacją
to kiedys sobie przypomnialem o clannadzie, to tylko kierunek- siostry pokoj, cel zajebac laptopa nastepnie po schodach na dol, nastawienie wody na herbate, pozniej zrobienie sobie w chuj kanapek, godzina bodajze 9-10 rano, do lozka z laptopem i tak skonczylem ogladac dwie serie tj clannad i clannad af, 13godzin ogladania ; D, oczy mialem jak jebany krUlik
teraz pierdole takie zabawy bo jestem slepy jak kret -.-
e:
btw
nie mam co ogladac -.-
gieb jakies tytuly
higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai
higurashi no naku koro ni rei
w takiej kolejności, choć te ostatnie to nieobowiązkowa 3 czy 4-epkowa ovka