d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev19192939495717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 30 2010 08:00am
Zaakceptujcie invy na malu. Ale ja nie lubie, jak ktos nie wystawia ocen na liscie :<

This post was edited by Saygon on Dec 30 2010 08:00am
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Dec 30 2010 08:34am
Quote (marvolo @ 30 Dec 2010 14:41)
to chyba myslisz pojecia i widziales rumcajsa


iso lerzak xD
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Dec 30 2010 08:38am
Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 12:39)
jak mozna anime ogladac omg zal mi was noobki


Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 13:05)
mam lockeda i scammer bo niby unid annisa zaj.. ale to nie prawda.. I nie zmienia faktu ze mangi sa dla dzieci. I sa generalnie zal i ból


Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 13:17)
co jest takiego ciekawego w animE? ogladalem z kolega 1 niby mialem od tego plakac , chyba ze smiechu.... Anime jest durne i dla dzieci pzdr

zal i bolxD


To widać że nawet nie dorosłeś do tego wieku 'dziecięcego' jak to określiłeś.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 30 2010 08:42am
Quote (Fix3R @ Dec 30 2010 01:17pm)
co jest takiego ciekawego w animE? ogladalem z kolega 1 niby mialem od tego plakac , chyba ze smiechu.... Anime jest durne i dla dzieci pzdr

zal i bolxD

pzdr xD zal i bolxD

xD
xD
xD

ciekawe ile w tym obiektywizmu
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 08:50am
sadze ze zero :) raczej jakies traumatyczne przezycia :)
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 30 2010 10:06am
Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 12:48)
co tam gtsik u Ciebie slychowac ?

zeby offtopu nie bylo ; d:
ogadam wolfs rain i hmmm dziwne uczucie, bo nie lubie klimatu, ale wciaga i w sumie w dwa dni poogladalem 23 epy ; d, moze sie nudze


ja w JESZCZE TYM roku tydzien przed feriami zaczalem ogladac bleach,a ze bylem chory to na dzien ogladalem ponad 20 epkow i w pierwszym tygodniu ferii skonczylem wtedy 256 epkow + wszystkie movie a dbz wszystkie serie skonczylem w miesiac na wakacje w 09 r
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 10:08am
to sie nazywa zaciecie ^^
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 12:47pm
Quote (colos @ Dec 30 2010 05:06pm)
ja w JESZCZE TYM roku tydzien przed feriami zaczalem ogladac bleach,a ze bylem chory to na dzien ogladalem ponad 20 epkow i w pierwszym tygodniu ferii skonczylem wtedy 256 epkow + wszystkie movie a dbz wszystkie serie skonczylem w miesiac na wakacje w 09 r


; D jak juz z lecimy licytacją

to kiedys sobie przypomnialem o clannadzie, to tylko kierunek- siostry pokoj, cel zajebac laptopa nastepnie po schodach na dol, nastawienie wody na herbate, pozniej zrobienie sobie w chuj kanapek, godzina bodajze 9-10 rano, do lozka z laptopem i tak skonczylem ogladac dwie serie tj clannad i clannad af, 13godzin ogladania ; D, oczy mialem jak jebany krUlik

teraz pierdole takie zabawy bo jestem slepy jak kret -.-

e:
btw
nie mam co ogladac -.-
gieb jakies tytuly

This post was edited by JarooJas on Dec 30 2010 12:51pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 30 2010 01:01pm
Quote (JarooJas @ Dec 30 2010 07:47pm)
; D jak juz z lecimy licytacją

to kiedys sobie przypomnialem o clannadzie, to tylko kierunek- siostry pokoj, cel zajebac laptopa nastepnie po schodach na dol, nastawienie wody na herbate, pozniej zrobienie sobie w chuj kanapek, godzina bodajze 9-10 rano, do lozka z laptopem i tak skonczylem ogladac dwie serie tj clannad i clannad af, 13godzin ogladania ; D, oczy mialem jak jebany krUlik

teraz pierdole takie zabawy bo jestem slepy jak kret -.-

e:
btw
nie mam co ogladac -.-
gieb jakies tytuly


higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai
higurashi no naku koro ni rei
w takiej kolejności, choć te ostatnie to nieobowiązkowa 3 czy 4-epkowa ovka
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 01:15pm
Quote (luksus @ Dec 30 2010 08:01pm)
higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai
higurashi no naku koro ni rei
w takiej kolejności, choć te ostatnie to nieobowiązkowa 3 czy 4-epkowa ovka


o, to jest ten horror ktory sobie zostawilem 'na potem'
wciąga ?
Go Back To Polska Topic List
Prev19192939495717Next
Add Reply New Topic New Poll