d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev19192939495146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Apr 20 2014 03:09pm
zajebista rzecz

Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Apr 20 2014 03:13pm

i nara
Member
Posts: 4,514
Joined: Sep 17 2005
Gold: 1,531.12
Apr 22 2014 07:01am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Apr 26 2014 05:09am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Apr 30 2014 10:57am
odswiezam temat klasyka gatunku

Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 4 2014 08:57am
Member
Posts: 4,212
Joined: Aug 25 2010
Gold: 73.20
May 4 2014 09:00am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 4 2014 09:38am
chyba jeden z lepszych numerków na intro :)

Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 4 2014 09:56am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 4 May 2014 16:38)
chyba jeden z lepszych numerków na intro :)

http://www.youtube.com/watch?v=A9p3jxC5lzY


ten przester na poczatku to celowy zabieg czy ja mam taki do dupy odsluch?

dobrze widze, ze label to outbreak records? nie mialem stycznosci chyba, warto sie nim zainteresowac?

This post was edited by Janusz_Tracz on May 4 2014 10:00am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 4 2014 10:08am
Quote (Janusz_Tracz @ May 4 2014 04:56pm)
ten przester na poczatku to celowy zabieg czy ja mam taki do dupy odsluch?

dobrze widze, ze label to outbreak records? nie mialem stycznosci chyba, warto sie nim zainteresowac?


strzelam ze przester specjalnie, a tak z pamieci to zadnych epek z tego labela nie kojarze. ale strzelam ze techstepowe stare rzeczy, wiec moze byc przaśnie

zajebista gierka swoja droga :D

Go Back To Polska Topic List
Prev19192939495146Next
Add Reply New Topic New Poll