Quote (Janusz_Tracz @ May 4 2014 04:56pm)
ten przester na poczatku to celowy zabieg czy ja mam taki do dupy odsluch?
dobrze widze, ze label to outbreak records? nie mialem stycznosci chyba, warto sie nim zainteresowac?
strzelam ze przester specjalnie, a tak z pamieci to zadnych epek z tego labela nie kojarze. ale strzelam ze techstepowe stare rzeczy, wiec moze byc przaśnie
zajebista gierka swoja droga

