Quote (Ezraaa @ 2 Jun 2011 10:43)
Jeżeli sum41 to pop, to chyba polubię pop.
http://www.youtube.com/watch?v=qO-mSLxih-c
to sobie lub pop i stąd wypierdalaj.
A co do kawałka, to wieś tańczy i śpiewa.
Quote (Rzoolberd @ 2 Jun 2011 06:48)
przecież to w 100% pedaliada w wykonaniu Grabaża

czyli prościej mówiąc pop. Albo punk dla zbuntowanych gimnazjalistek. Na jedno wychodzi.
Quote (drewas @ 2 Jun 2011 08:24)
ja osobiście lubię PP, mam wyjebane, że to jest bardziej pop niż punk, ale ocena country-punk dla dobrego irish punku jest co najmniej oszczerstwem, więc jestem generalnie bez stronny 
dobry, twardy, 0% ska, 0% reggae, Oi!
btw heszu, widzę, że od wczoraj polubiłeś 'Poznań' i doszło 10 scrobbli xdhttp://www.youtube.com/watch?v=i6RBEjBeZbg
All Bandits fajna kapelka, ale do czasu kiedy się rozpadli, bo teraz średnio mi podchodzi.
A co do Scroblli, wrzuciłem EPkę na wieżę i jednak podszedł mi ten kawałek po dłuższym czasie
This post was edited by heszu on Jun 2 2011 03:28am