d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev19192939495127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jun 1 2011 10:48pm
Quote (heszu @ 2 Jun 2011 00:06)
od kiedy pop jest odmiana punka/rocka ? Pidżama Porno z naczelnym gejem polskiej sceny Grabażem kwalifikuje się też jako pop i nieraz już negowałem wstawianie tutaj tego syfu i zaśmiecanie topa.


Fajny pop ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Gk07u-e5aBU
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 2 2011 12:24am
ja osobiście lubię PP, mam wyjebane, że to jest bardziej pop niż punk, ale ocena country-punk dla dobrego irish punku jest co najmniej oszczerstwem, więc jestem generalnie bez stronny :P

dobry, twardy, 0% ska, 0% reggae, Oi!

btw heszu, widzę, że od wczoraj polubiłeś 'Poznań' i doszło 10 scrobbli xd



This post was edited by drewas on Jun 2 2011 12:32am
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 2 2011 02:43am
Jeżeli sum41 to pop, to chyba polubię pop.

Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 2 2011 02:48am
Quote (Ezraaa @ 2 Jun 2011 09:43)
Jeżeli sum41 to pop, to chyba polubię pop.

http://www.youtube.com/watch?v=qO-mSLxih-c


Zly temat.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 2 2011 03:25am
Quote (Ezraaa @ 2 Jun 2011 10:43)
Jeżeli sum41 to pop, to chyba polubię pop.

http://www.youtube.com/watch?v=qO-mSLxih-c


to sobie lub pop i stąd wypierdalaj.
A co do kawałka, to wieś tańczy i śpiewa.

Quote (Rzoolberd @ 2 Jun 2011 06:48)


przecież to w 100% pedaliada w wykonaniu Grabaża :D czyli prościej mówiąc pop. Albo punk dla zbuntowanych gimnazjalistek. Na jedno wychodzi.

Quote (drewas @ 2 Jun 2011 08:24)
ja osobiście lubię PP, mam wyjebane, że to jest bardziej pop niż punk, ale ocena country-punk dla dobrego irish punku jest co najmniej oszczerstwem, więc jestem generalnie bez stronny :P

dobry, twardy, 0% ska, 0% reggae, Oi!

btw heszu, widzę, że od wczoraj polubiłeś 'Poznań' i doszło 10 scrobbli xd

http://www.youtube.com/watch?v=i6RBEjBeZbg


All Bandits fajna kapelka, ale do czasu kiedy się rozpadli, bo teraz średnio mi podchodzi.
A co do Scroblli, wrzuciłem EPkę na wieżę i jednak podszedł mi ten kawałek po dłuższym czasie :D

This post was edited by heszu on Jun 2 2011 03:28am
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 2 2011 06:01am
mi cały czas podobnie się podobają, za to, że jak chcę posłuchać Oi! to ich wrzucam, nie bawię się w jakiś analogsów którzy też potrafią przypopować albo horrorshow które ma raz ska raz oi raz nie wiadomo co :P
mimo iż wolę w/w kapele od all bandits ofc
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 2 2011 06:21am
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jun 2 2011 07:17am



y0
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 2 2011 08:06am
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 2 2011 11:15am
Pijany i prawdziwy takie trochę punkowe jest ale lubię ten kawałek, wolę wykonanie Pary wino
Go Back To Polska Topic List
Prev19192939495127Next
Add Reply New Topic New Poll