d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev191929394951680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Aug 31 2009 11:49am
Czy na trial koncie można pisać w grze maile do innych graczy? maile, whispy?
Bo jest dość niemiła sprawa - pani, która u nas offtankuje dostaje niemiłe maile, wręcz blackmaile.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 31 2009 11:50am
Quote (Elder33 @ Mon, Aug 31 2009, 07:49pm)
Czy na trial koncie można pisać w grze maile do innych graczy? maile, whispy?
Bo jest dość niemiła sprawa - pani, która u nas offtankuje dostaje niemiłe maile, wręcz blackmaile.


nie mozna whispowac o ile osoba nie ma cie w friendach, o mailach nic mi nie wieadomo
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 11:53am
Quote (LatwyEz @ Mon, 31 Aug 2009, 18:50)
nie mozna whispowac o ile osoba nie ma cie w friendach, o mailach nic mi nie wieadomo
nie mozna ze skrzynki korzystac na trialu
inaczej pacz jak gold spammerzy by pisali po prostu maile do graczy
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2009 11:57am
Quote (Pozer @ Mon, Aug 31 2009, 07:53pm)
nie mozna ze skrzynki korzystac na trialu
inaczej pacz jak gold spammerzy by pisali po prostu maile do graczy


i tak mi pisza czasem ;|
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 11:59am
Quote (pan_telewizor @ Mon, 31 Aug 2009, 18:57)
i tak mi pisza czasem ;|
ale to z pelnych kont
do mnie tez, zazwyczaj jest cos ze jakas nazwa konta tam i haslo oO
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 11:59am
Quote (myr00n @ Mon, Aug 31 2009, 01:51pm)
www.piroxbots.com


czy to jest "legit"? tzn chodzi mi o to czy jest mozliwosc bana za to, na jakistam czas. Czy nie ma KLow, czy ktos z z was uzywa tego?

Quote (Elder33 @ Mon, Aug 31 2009, 05:49pm)
Czy na trial koncie można pisać w grze maile do innych graczy? maile, whispy?
Bo jest dość niemiła sprawa - pani, która u nas offtankuje dostaje niemiłe maile, wręcz blackmaile.

No ale czym sie przejmowac, debili nie brakuje, kasowac i olac. Chyba ze to jest spammail no to moze byc juz klopotliwe.

This post was edited by Vampirepm3 on Aug 31 2009 11:59am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 12:02pm
Quote (Vampirepm3 @ Mon, 31 Aug 2009, 18:59)
czy to jest "legit"? tzn chodzi mi o to czy jest mozliwosc bana za to, na jakistam czas. Czy nie ma KLow, czy ktos z z was uzywa tego?
za uzywanie tego nikt bana jeszcze nie dostal
tylko jak ktos cie reportuje za afkowanie, to po kilkunastu debuffach jak dostajesz na bg, to automatycznie susp z tego co wiem
wiec nie polecam uzywania na wsg, bo latwo mozna spostrzec kto jest botem

This post was edited by Pozer on Aug 31 2009 12:02pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 12:17pm
Quote (Elder33 @ Mon, Aug 31 2009, 05:49pm)
Czy na trial koncie można pisać w grze maile do innych graczy? maile, whispy?
Bo jest dość niemiła sprawa - pani, która u nas offtankuje dostaje niemiłe maile, wręcz blackmaile.


Reportowała?

Quote (Pozer @ Mon, Aug 31 2009, 06:02pm)
za uzywanie tego nikt bana jeszcze nie dostal
tylko jak ktos cie reportuje za afkowanie, to po kilkunastu debuffach jak dostajesz na bg, to automatycznie susp z tego co wiem
wiec nie polecam uzywania na wsg, bo latwo mozna spostrzec kto jest botem


Pozer ma słuszność i zna się na tym chyba najlepiej na jsp ;< Oprócz tego pragnę dodać ,że można dodać różne profille np na AB i po każdej śmierci będzie używać innego co powoduje ,że nie wyglądasz jak typowy bot. Jeszcze jest program ,który wykrywa co ktoś do Ciebie pisze i udzieli konkretnych odpowiedzi jeśli w whispach znajdzie wypisane słowa klucze. Nice one.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 31 2009 12:18pm
ej, transmute master nie dziala na gemy? jesli nie, to na co dziala?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2009 12:19pm
Quote (wielkiburak @ Mon, 31 Aug 2009, 20:18)
ej, transmute master nie dziala na gemy? jesli nie, to na co dziala?


dziala na gemy :>
Go Back To Polska Topic List
Prev191929394951680Next
Closed New Topic New Poll