Quote (Elder33 @ Mon, Aug 31 2009, 05:49pm)
Czy na trial koncie można pisać w grze maile do innych graczy? maile, whispy?
Bo jest dość niemiła sprawa - pani, która u nas offtankuje dostaje niemiłe maile, wręcz blackmaile.
Reportowała?
Quote (Pozer @ Mon, Aug 31 2009, 06:02pm)
za uzywanie tego nikt bana jeszcze nie dostal
tylko jak ktos cie reportuje za afkowanie, to po kilkunastu debuffach jak dostajesz na bg, to automatycznie susp z tego co wiem
wiec nie polecam uzywania na wsg, bo latwo mozna spostrzec kto jest botem
Pozer ma słuszność i zna się na tym chyba najlepiej na jsp ;< Oprócz tego pragnę dodać ,że można dodać różne profille np na AB i po każdej śmierci będzie używać innego co powoduje ,że nie wyglądasz jak typowy bot. Jeszcze jest program ,który wykrywa co ktoś do Ciebie pisze i udzieli konkretnych odpowiedzi jeśli w whispach znajdzie wypisane słowa klucze. Nice one.